MobilShift

Samsung Galaxy S4 sim kart takma

24.12.2015
63
Samsung Galaxy S4 sim kart takma

Samsung Galaxy S4 sim kart takma

Samsung Galaxy S4 için sim kart rehberi, sim kart nasıl takılır, nasıl çıkarılır? Samsung Galaxy S4 sim kart yuvası ve sim özellikleri. Galaxy S4 hangi sim kartı destekler, resimli olarak Samsung S4 sim takma işlemleri aşağıda anlatılmıştır. Cihazınıza sim kart takmadan önce, cihazınızı kapalı konuma getiriniz ve cihaza uygun olan sim kartı takınız, cihaza uygun olan sim kartı, mobil operatörünüzden edinebilirsiniz.

Samsung S4 sim takma

Samsung Galaxy S4, bataryası sökülebilir bir modeldir, cihazın sim kart yuvası cihazın içinde yer almaktadır, cihaza uygun sim kart takabilmek için, cihazın arka kapağını ve bataryasını sökmelisiniz. Aşağıdaki işlemleri yaparak cihaza uygun sim kartı takabilirsiniz. Samsung Galaxy S4 modeli Mikro Sim kartı destekler.  Aşağıdaki resimde anlatıldığı gibi, cihazın arka kapağını sökünüz, cihazın bataryası sökülebilir olduğundan, cihazın bataryasını şekilde gösterildiği gibi sökünüz.

 

Galaxy S4-sim-takma

Samsung Galaxy S4 modelinde, cihaz bataryasını 2 adımda aşağıdaki şekilde sökebilir ve takabilirsiniz.

Galaxy S4-sim-takma-3

Cihazın bataryasını söktükten sonra, cihazın arka, üst sağ bölümde yer alan sim kart takma bölümüne Mikro Sim kartı resimde görüldüğü gibi, çipli kısmı aşağıya gelecek şekilde, sürerek takınız. Bu şekilde sim kartınızın yerine oturduğundan emin olduktan sonra, cihazın bataryasını yerine takın. Son olarak cihazın arka kapağını uygun şekilde yerine takarak sim kart takma işlemini bitirmiş olursunuz.

Galaxy S4-sim-takma-2

Samsung Galaxy S4 modeline Mikro sim kart takabilmek için, dikkat etmeniz gerekenler, cihaza sim kart takma ve çıkarma işlemlerinde, cihaz bataryasını sökmeden önce cihazınızı mutlaka kapalı konuma getiriniz. Cihaza uygun sim kartı takınız, cihazınız Mikro Sim kartı destekler, normal sim kartı keserek yada nano sim kartı bir aparat yardımı ile cihaza takmamanız tavsiye edilir. Bu durumlarda cihazın, sim kart yuvası zarar görebilir ve sim kart okumama sorunlarına yol açabilir. Ayrıca sim kart içindeki veriler kesme işleminde zarar görebilir, bu sebeple veri kaybı yaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.