MobilShift

Samsung Galaxy Note 5 Marhsmallow güncellemesi

26.11.2015
119
Samsung Galaxy Note 5 Marhsmallow güncellemesi

Samsung Galaxy Note 5 Marhsmallow güncellemesi

Samsung Galaxy Note 5 modeli, Marhsmallow güncellemesi alacak mı, alacaksa ne zaman ve nasıl alacak, kullanıcıların Marhsmallow güncellemesi alabilmesi için yapması gerekenler nelerdir? Samsung Galaxy Note 5 Marhsmallow güncelleme tarihi ve bilmeniz gerekenleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Samsung Marhsmallow güncellemesi nasıl yapılacak?

Bu güncelleme içinb, Planan tarih 2015 Aralık, bu tarihte Samsung Galaxy Note 5 modeline Android 6.0 Marhsmallow yükseltmesi yapılacak, bu güncelleme tarihi geldiğinde güncellemeler otomatik olarak yapılacaktır.

Samsung Note 5 Android 6.0 Marhsmallow güncellemesi için telefon kullanıcılarının yapmaları gerekenler nelerdir, aslında yapılması gereken tek şey güncellemenin telefonunuza gelmesini beklemek ve geldiğinde, otomatik olarak güncellemeyi başlatmak olacaktır. Bunun için gerekli olan şey geçerli bir internet bağlantınızın olmasıdır.

galaxy-note-5-Marhsmallow-güncellemesi

Cihaza, güncelleme geldiğinde, cihaz bildirimlerinde “Sistem Güncellemesi” isimli bir uyarı gelecektir, bu uyarı ekranına tıklayarak Güncellemeyi başlatmanız yeterli olacaktır, cihaz güncelleme dosyalarını indirecek ve cihaza yükledikten sonra yeniden başlatacaktır, bu şekilde güncel sürüme geçmiş olacaksınız.

Samsung Galaxy Note 5 Marhsmallow güncellemesini aldıktan sonra, sisteminizde bulunan diğer uygulamalarda, otomatik olarak güncellenebilir, bunun için tüm uygulamaların güncellenmesini bekleyiniz veya istemediğiniz uygulamaları sistemdan kaldırınız.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.