MobilShift

Samsung Galaxy j7 sim kart takma

30.11.2015
3.574
Samsung Galaxy j7 sim kart takma

Samsung Galaxy j7 sim nasıl takılır?

Samsung Galaxy j7 modeline sim kart nasıl takılır, sim kart boyutları nedir, hangi sim kartı destekler? Samsung Galaxy j7 modelinde sim kart takma için resimli anlatım ile adım adım nasıl takılır? Samsung Galaxy j7 için cihaza sim kart takma işlemi aşağıda anlatılmaktadır. Samsung Galaxy j7 ‘de sim kart takma işlemi için aşağıdaki yönergeleri uygulayınız.

Samsung Galaxy j7 sim takma işlemi

Samsung Galaxy j7 çift sim kartı destekleyen modelleri de bulunmaktadır, cihazınız çift sim kartlı ise, hem mikro simi hemde normal simi desteklemektedir. Cihazın sim kart girişi, cihazın arka kapağının altında bataryasının sökülmesi ile takılır. Samsung Galaxy j7 de sim kart takma işlemi anlatılmaktadır, yönergeleri uygulayınız.

Samsung Galaxy j7 sim kart takma

Sim kartınızı takmadan önce cihazı kapatınız, ardından arka kapağını sökünüz. Cihazın arka kapağını söktükten sonra, cihazın bataryasını yerinden çıkarın ve cihazın arkasında bulunan sağ üst köşede bulunan ve resimde görülen sim kart yuvasına, sim kartı uygun şekilde yerleştiriniz. Daha sonra cihazın bataryasını yerine yerleştirin ve cihazın arka kapağını takarak Samsung Galaxy j7 sim kart takma işlemini bitiriniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sarp dedi ki:

    micro sim kartı nasıl takıcaz

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.