MobilShift

Samsung Galaxy J6 Gizli Kodlar

29.01.2019
382
Samsung Galaxy J6 Gizli Kodlar

Samsung Galaxy j6 için gizli kodlar nelerdir? Samsung telefonlarda çalışan birçok gizli kod bulunur, bu kodlar, birçok işinizi daha kısa sürede yapmanıza imkan verir. Bu şekilde birçok bilinmeyen özelliklere ulaşabilirsiniz. 

Ussd diye tabir edilen bu kodlar ile, telefonunuz hakkında birçok bilgiye ulaşabilir ve gelişmiş ayarları da kısa sürede yapabilirsiniz.

Samsung j6 modeli için, birçok kullanıcının bilmediği gizli kodlar nelerdir?

Samsung Galaxy J6 Gizli Kodları

SAMSUNG Galaxy J6 için tüm gizli kodları aşağıda bulabilirsiniz . Gizli moda nasıl girileceğini ve Android 8.0 Oreo’nun gelişmiş seçeneklerini nasıl kullanabileceğini yazımızdan öğrenebilirsiniz. 

Samsung j6 Gizli Kodlar

Samsung j6 Gizli Kodları

Bilmediğiniz ayarları güvenliğiniz için değiştirmeyiniz, bu ayarlardan bazıları gelişmiş teknik bilgi gerektirebilir, telefonunuzun ayarları ve verilerinin silinme riski vardır.

1.  * # 06 #   ,  IMEI  ve  Seri Numarasını gösterir.

2. * # 1234 # Firmware sürümü – buradan SAMSUNG Galaxy J6 Firmware Sürümü ve Model Adınızı kontrol edebilirsiniz.

3. * # 7353 # Test Menüsü – Bu menüde aşağıdakileri test edebilirsiniz: Kulaklık , Titreşim , Hoparlör , Karartma , VT Kamera , TSP Nokta Modu , TSP Izgara Modu , İvmeölçer , Yakınlık Sensörü , Işık Sensörü.

4. * # 0 * # Advenced Test Menüsü – Bu Test Menüsünde SAMSUNG Galaxy J6 cep telefonunuzun sahip olduğu geleceğin çoğunu test edebilirsiniz: LCD Ekran , Dokunmatik , LED ışık , Ön ve Arka Kameralar vb. ayarları kontrol edebilirsiniz. 

5. * # 0011 # Servis Modu – Ağ Bağlantısı ayrıntıları, Hücre Bilgilerini Sunma gibi bazı ayrıntıları kontrol etmenizi sağlar.

6 * # 2683662 # – Tavsiye Edilen Servis Modu – Bu kod size SAMSUNG Galaxy J6’nızdaki birçok şeye erişmenizi sağlar, örneğin, 2g 3g LTE WIFI vb. Gibi şeyleri test edebilirsiniz … ve ayrıca SIM Kontrolü, Anten, Tüm SW Sürüm, IMEI ve çok daha ayarı kontrol edebilirsiniz.

7. * # 0228 # Batarya Durumu – burada SAMSUNG Galaxy J6 batarya hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

8. * # 0808 # USB Ayarları – Bu menüde, USB kablosu ile bağlandığınızda SAMSUNG Galaxy J6’nızın PC / Dizüstü tarafından tanınmasının şeklini değiştirebilirsiniz . Yığın Depolama , MPT , ADB , vb. modlar …


9. * # 2663 # Advenced Firmware Sürümü – Bu menü ile aşağıdaki ayarları kontrol etmenize olanak sağlar: TSP FW Sürümü, Dokunmatik tuş FW sürümü, MCU / BINFW Sürümü ve WIFI Sürümü.

10. * # 74123465 * Kamera Ürün Yazılımı Standardı – Kamera ürün yazılımı sürümünü kontrol edebilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz kodlar ile Samsung Galaxy J6 modeli, için telefonda telefonunuzun içinden ulaşamayacağınız bilinmeyen özellikleri de görebilir ve cihaz hakkında bilgi sahibi olabilir ve bildiğiniz ayarları değiştirebilirsiniz.

Dediğimiz gibi, bilinmeyen özellikler hakkında herhangi bir işlem yapmayınız, bu durum verilerinizin silinmesine, kararsız çalışmasına veya telefonunuzun sıfırlanmasına yol açabilir. 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.