MobilShift

Samsung Galaxy J1 sim kart takma

23.12.2015
250
Samsung Galaxy J1 sim kart takma

Samsung Galaxy J1 ve J1 Ace sim kart takma

Samsung Galaxy J1 sim kart nasıl takılır, hangi sim kartı kullanıyor, sim kartı nasıl takabilirim? Samsung Galaxy J1 sim kart takma ile ilgili yardım dosyamızdan faydalanarak cihaza sim kartınızı kolaylıkla takabilirsiniz. Samsung Galaxy J1 ve J1 Ace Mikro sim kartı destekler,  bu sebeple cihazınıza uygun boyutlarda sim kart takmanız tavsiye edilmektedir.

Samsung Galaxy J1 sim kart takma işlemi

Cihaza uygun sim kartı takmak için, aşağıdaki işlemleri uygulayınız. Cihazın arka kapağı ve bataryası sökülebilir özelliktedir. Samsung Galaxy J1 modeline Mikro sim kartı takmalısınız, cihazınıza uygun olan sim kartı mobil operatörünüzden edinebilirsiniz. Cihaza sim kart takabilmek için ilk olarak cihazın arka kapağını resimde görüldüğü şekilde yerinden çıkarınız, ardından cihazın bataryasını yerinden sökünüz.

Cihazın bataryasını söktükten sonra, resimde görülen sim kart girişine Mikro Sim kartınızı sürerek takınız ve ardından cihaz bataryasını takın ve cihaz kapağını takarak Samsung Galaxy J1 modeline sim takma işlemini bitiriniz.

Samsung Galaxy J1 sim kart takma-1

Samsung Galaxy J1 modeli, Mikro sim kartı destekler, cihazın sim kart girişi cihazın içinde ve orta üst bölümünde yer alır ve metal kısmı kaldırdıktan sonra sim kartınızın çipli kısmı aşağıya bakacak şekilde yerleştirin ve ardından batarya ve kapağı takınız. Samsung Galaxy J1 sim kart takma-2

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.