MobilShift

Samsung Galaxy Grand Prime sim kart nasıl takılır

01.12.2015
1.030
Samsung Galaxy Grand Prime sim kart nasıl takılır

Samsung Galaxy Grand Prime sim takma

Samsung Galaxy Grand Prime sim kart takma işlemi aşağıda anlatılmıştır, cihazınıza uygun olan sim kartınızı, Samsung Galaxy Grand Prime modeline takabilirsiniz. Bu cihazın, çift sim kartı destekleyen modelleri bulunduğu gibi, tek sim kartlı modelleride bulunmaktadır. Cihazın çift sim kartlı modeli, Sim ve Usim olarak iki sim kartı aynı anda destekler. Tek sim kartı destekleyen modellerinde ise, Mikro sim kartı desteklemektedir.

Samsung Galaxy Grand Prime sim takma işlemi Tek Sim kartlı model

Cihazın arka kapağını yerinden çıkartın, cihazın bataryası sökülebilir özelliktedir, sim kartınızı takabilmek için bataryasınıda sökmelisiniz, cihazın bataryasını çıkarın. Samsung Galaxy Grand Prime modelinde sim kart cihazın arka ve iç bölümünde sağ üst kısımda yer almaktadır. Samsung Galaxy Grand Prime Mikro Sim kartı destekler, cihazın sim kart bölümüne uygun sim karı sürerek yerleştirin. Cihazın bataryasınıu ve arka kapağını kapatarak işlemi bitiriniz.

 Samsung Galaxy Grand Prime-tek-sim-takma

 

Samsung Galaxy Grand Prime çift sim hatlı model

Samsung Galaxy Grand Prime çift simli modellerinde sim takma işlemi yukarıda anlatılanların aynısıdır, tek fark bu cihaz çift sim kartı desteklemektedir. Cihaza sim kartlarınızı aşağıdaki şekilde takabilirsiniz.

SAMSUNG SM-G531F GRAND PRIME-sim-takma

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.