MobilShift

Samsung Galaxy alpha sim kart takma

23.12.2015
243
Samsung Galaxy alpha sim kart takma

Samsung Galaxy Alpha sim kart nasıl takılır?

Samsung Galaxy Alpha modeline sim kart nasıl takılır ve çıkartılır, hangisim kartı destekler? Samsung Galaxy Alpha sim kart takma işlemini aşağıdaki resimli yönergeleri uygulayarak takabilirsiniz. Samsung Galaxy Alpha hangi sim kartı destekler, sim kartı en kolay nasıl takılabilir? Samsung Galaxy Alpha için sim kart rehberi ve sim takma ve çıkartma rehberimizi okuyarak yardım alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Alpha sim takma

Samsung Galaxy Alpha modelinde sim kart, cihazın içinde ve arka kapağın çıkarılması, ardından bataryasının çıkarılması ile takılabilmektedir. Samsung Galaxy Alpha bataryası sökülebilen bir modeldir. Cihazın arka kapağını söktükten sonra bataryasını sökebilirsiniz.

Samsung Galaxy Alpha sim takmak için aşağıdaki işlemleri uygulayınız. Cihazınızı kapalı konuma getirin, ardından arka kapağını sökün, ardından cihazın bataryasını sökün. Samsung Galaxy Alpha modelinde sim kart giriş, cihazın arka bölümünde üst sol bölümünde yer almaktadır.

Samsung Galaxy Alpha-sim-takma

Samsung Galaxy Alpha modeli Nano sim kartı destekler, cihazınıza uygın boyutlarda sim kart takmanız tavsiye edilir. Cihaza sim kart takmadan önce cihazınızı kapatmayı unutmayınız!

Sim kart boyutları hakkında bilgi almak için “Sim kart çeşitleri ve boyutları” isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.