MobilShift

Samsung c5 açılmıyor & çözümü

15.06.2017
252
Samsung c5 açılmıyor & çözümü

Samsung C5 Açılmama Sorunu ve Çözümü

Samsung C5 model bir telefonda yaşadığınız açılmama sorununu nasıl giderebilirsiniz, cihaz açılmıyor ve bu sebeple müdahale edemiyorsanız yapmanız gerekenler nelerdir? Samsung C5 modeli açılmama sorunu yaşayan kullanıcılar için, uygulamaları gereken bir kaç yöntemi burada belirtmek istiyoruz, cihazda mekanik bir sorun yok ise, bu çözümler işe yarayabilir.

Samsung C5 Neden Açılmaz

Bu model telefonlarda Android işletim sistemi kullanılır ve sorun işletim sistemi kaynaklı olabilir. Bu durumda cihazın açılması bir işlem ile halledilebilir, ancak sorun donanımsal yada mekanik ise durum biraz daha kötüdür.

Cihaz bir darbeye maruz kalmış yada bir sıvı ile temas etmiş ise, cihazın bir servis ya da yetkili birileri tarafından onarılması gerekmektedir, bu durumda cihazınız açılmıyor ise kendiniz tarafından herhangi bir işlem yapmamanız önerilir.

Cihazda herhangi fiziksel bir hasar yokken, açılmıyor ise, cihazın muhtemelen yazılımsal bir sorunu olabilir, bu durumda ise  cihazı fabrika ayarlarına döndürmek sorunu giderebilir, ayrıca cihazın şarjının olduğundan da emin olmalısınız. Cihaz şarja takıldığında ekranda şarj olduğuna dair işaretinde çıktığından emin olduktan sonra, hala sorun devam etmekte ise, yapmanız gereken Samsung C5 cihazınızı servise götürmek olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.