MobilShift

Android n alacak cihazlar

18.04.2016
130
Android n alacak cihazlar

Android N güncellemesi alacak cihazlar

Android’in son sürümü olan N sürümü, Google tarafından yayınlandı, bir çok yeni özellikler sunan bu sürüm, meraklıları tarafından heyecanla bekleniyor, kullanıcıların merak ettiği konu ise, elindeki mevcut telefonlarının Android N güncellemesini alıp alamayacağı. Bu konu ile ialakalı bir araştırma yaptık ve sizin için hangi cihazların Android N sürümüne yükseltilebileceğini derlemeye çalıştık.

android-n-güncelleme
Burada dikkat etmemiz gerekcek nokta ise, Android N güncellemesininde, diğer güncellemelerde olduğu gibi, her marka ve model cihaza farklı zamanlarda geldiğidir. Bazen aynı marka ve model cihazların model numarasına göre bile farklılıklar gösterebildiğinden, bu konuyu güncel tutmaya çalışacağız.
Şu anda Beta aşamasında yer alan Android N sürümü, Google Nexus 6 cihazında denenmiştir, Beta sürümünde telefon üreticileri tarafından, kendi cihazlarına uyarlanacak ve farklı özellikler ile kullanıcılara sunulacaktır, bu sebeple yeni Android N güncellemesi alacak cihazların listesini buradan paylaşacağız, konuyu takipte kalmanız bilgilenmeniz açısından önemli olacaktır.

Android N güncellmesi alacak cihazlar

  1. Google Nexus 6

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.