MobilShift

Samsung A3 -A5 -A7 Uygulamaları sd karta taşıma

13.08.2015
111
Samsung A3 -A5 -A7 Uygulamaları sd karta taşıma

Samsung A3 -A5 -A7 Uygulamaları sd karta taşıma

Samsung A serisinde uygulamaları Sd kart nasıl taşıyabilirim? Uygulamalar Sd kart içinde depolansın. Android uygulamaları sd karta taşıma nasıl yapılır? Samsung Galaxy Alpha A serisi ürünleri olan A3, A5 ve A7 modellerinde, uygulamalar için Sd Kart desteği bulunur. İndirdiğiniz uygulamalrı daha sonra Sd kartınıza taşıyabilirsiniz. Google Play Store üzerinden, mobil cihazınıza indirdiğiniz uygulamaları, cihazınızda bulunan Sd kart üzerinde kullanabilmek için ve cihaz hafızassısnda yer kaplamaması için taşıyabilirsiniz.

Samsung A Serisi Sd karta taşıma

Samsung Uygulamaları Sd Karta taşımanıza izin verir, bu işlemi yapabilmek için aşağıdaki yönergeleri uygulamanız gerekir, Sd karta taşımak istediğiniz uygulama cihazınıza indirilmiş olmalıdır. Şimdi indirdiğiniz bir uygulama nasıl Sd karta taşınabilir anlatmaya çalışalım.

İlk olarak Anasayfadamızdaki “Ayarlar” menüsüne girelim ve Cihaz ile ilgili tim ayarlamaları yapabileceğimiz bu alandan sayfanın en altına inelim.

Uygulamaları-sd-karta-taşıma-1

Uygulama ayarları” alt ayarlarına dokunun, buradan uygulama ile ilgili ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.Uygulama silme, ön bellek temizleme, zurmaya zorlama gibi temel uygulama ayarlarınızı yapabileceğiniz bir alandır.

Uygulamaları-sd-karta-taşıma-2

Samsung a serisi cihazınızda bulunan yüklü uygulamaların bir listesini görürsünüz, buradan uygulamaya müdahale edebilmek için uygulama üzerine dokunun, uygulama bilgileri açılacaktır.

Uygulamaları-sd-karta-taşıma-3

Uygulama bilgisi menüsünde, Uygulamayı Sd karta taşı seçeneğine dokunarak dilediğiniz uygulamayı Sd karta taşıyabilirsiniz. Ayrıca buradan, Sd kartınızda bulunan uygulamalrı, cihaz hafızasında bulunan uygulamaları ayrı ayrı görebilirsiniz.

Uygulamaları-sd-karta-taşıma-4

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.