MobilShift

Puk kodu öğrenme | Vodafone Pin Bloke kaldırma

08.07.2017
106
Puk kodu öğrenme | Vodafone Pin Bloke kaldırma

Vodafone Puk kodu öğrenme

Vodafone Puk kodu nasıl öğrenilir?  Vodafone sim kartınızın Pin kodunu 3 kez yanlış girerseniz bloke olur ve PUK kodu olmadan da açılmaz. Bu durumda Puk1 kodunu bilmeden sim kartınızı kullanamzsınız.

Vodafone Puk kodlarını öğrenme

Vodafone Puk kodu öğrenme, daha önde söylediğimiz gibi, 3 kez pin kodunuzu yanlış girmeniz durumunda sim kartınıza tanımlı pin kodu bloke olur. Bu durumda Puk 1 kodunu girmeden cihaza taklı sim kart çalışmaz.

Vodafone sim kartınızı aldığınızda, kart üzerinde pin kodunuz ve Puk kodlarınız yazılıdır, ancak bu kartı kaybetmiş olabilirsiniz, bu durumda, Vodafone Puk kodunu bilmiyorsanız telaşlanmayın, PUK  kodunuzu bilmiyorsanız Vodafone için online Self Servis üzerinden bu kodunuzu öğrenebilirsiniz.

vodafone ouk kodu öğrenme

Vodafone Puk kodu Puk1 ve Puk2 kodu olmak üzere iki çeşittir. Puk kodları neden iki tanedir, Puk 1 kodunu 3 kez yanlış girmeniz durumunda Puk2 kodu gereklidir.

Vodafone online self-servis üzerinden görüntüleyebilirsiniz bunun için online Self servise giriş yap giriş yapın ve hat ayarlarım kısmında bu kodu görebilirsiniz, Burada yer alan Puk kodunu kullanarak bloke olan Pin kodunu yeniden belirleyebilirsiniz.

Bu şekilde sim kartınıza tanımlı olan pin kodunu belirleyerek pin kodunu sıfırlamış olursunuz.

Kaydet

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.