MobilShift

Pubg Sistem Gereksinimleri | Pubg Kaç Gb

15.12.2018
168
Pubg Sistem Gereksinimleri | Pubg Kaç Gb

Pubg Sistem Gereksinimleri Nedir?

Son günlerin popüler oyunu Pubg hangi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyar, mobil cihazlarda ve bilgisayarda oynanabilen Pubg oyunu için hangi standart gereksinimlere ihtiyacınız olduğunu bu yazımızda inceledik, Pubg oyununu yüklemede önce bu yazıyı okumanız oyunu daha iyi ve stabil bir şekilde oynamanızı sağlayacaktır. Pung oyunu Pc sürümünün boyutu ise 12 GB.

Pubg Sistem Gereksinimleri

Sistem gereksinimi, bir uygulama için en az hangi özelliklerde bir cihaza ve bu cihazın hangi donanım özelliklerine sahip olması gerektiğini belirtir, bir oyun için belirtilen bu sistem gereksinimleri, oyunu sorunsuz olarak oynamanız için gereken minimum donanın özelliğidir.

Bir uygulama oyun ya da Pubg için sistem gereksinimi, üretici firma ya da yazılımı yapan şirket tarafından kullanıcılara sunulur. Buna göre oyunda kullanılan detaylar ve grafik ögelerden tutun, oyunun kapladığı alana kadar hatta gereken İnternet bağlantı gücüne kadar belirlenmiştir. Bu standart sistem gereksinimleri ise, oyunu sorunsuz oynayabileceğiniz anlamına gelir.

Pubg Sistem gereksinimleri ise, aşağıda verilmiştir, buna göre en az belirlenmiş donanımları karşılamanız gerekmektedir. Bu standart gereksinimlerin altında donanıma sahip cihaz veya bilgisayarlarda oyunu tam sorunsuz oynamanız mümkün olmayabilir.

Ancak bilgisayarınızın özelliğine göre, belirlenmiş gereksinimlerden bazılarını karşılıyor olabilirsiniz, bu durumda Pubg oyununu oynayabilirsiniz, ancak bazı hatalar, ya da yavaşlamalar veya kesintilerin olabileceğini de gözardı etmeyiniz.

Burada belirlenmiş olan Pubg için sistem gereksinimleri minimum donanımları belirtmektedir, daha üst seviyede donanıma sahip cihazlarda bu uygulama rahatlıkla kullanılabilir.

Pubg oyunu bilgisayarlarda oynanabildiği gibi, mobil cihazlarda da oynanabilir, aşağıda hem bilgisayar hemde mobil cihazlar için minimum sistem gereksinimleri ayrı ayrı verilmektedir, sizde Pubg oynamak için cihazınızın yeterli sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığına bakarak oyunu yüklemye karar verebilirsiniz.

Pubg Bilgisayar için minimum sistem gereksinimleri

Pubg oyununu bilgisayarda oynamayı düşünüyorsanız, en az 64 bit ve en az Windows 7 çalıştıran bir işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra İntel i3 ve Amd FX 6300 ve daha üstü bir işlemciye sahip olmanız gerekmektedir.

Pubg oynamak istediğiniz bilgisayarın en az 6 gb Ram bellek kapasitesine sahip olması gerekmektedir. Pubg oynamak için önemli konulardan bir tanesi de ekran kartı özellikleridir. Buna göre nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2 Gb ve üzeri bir ekran kartı gerekmektedir. DirectX sürümü ise en az 11 olmalıdır.

Pubg oynamak için dahili depolama alanınız ise en az 10 Gb olmalıdır.

pubg mobil

Pubg Mobil için minimum sistem gereksinimleri

Mobil telefon ya da tabletinizde Pung oynamak isterseniz, ise Android için Android 4.3 ve sonrası sürümü çalıştıran ve en az 50 mb boş alana sahip bir telefon olmalıdır. Bunun yanı sıra telefonunuzda en az 1 Gb Ram bellek olmalıdır, telefonunuzun işlemcisi ise yeterli olmalıdır.

Pubg oyununu İOS tabanlı bir cihazda oynamak isterseniz ise, en az İOS 9 ve sonrası sürüme sahip bir cihaz olmalıdır. Aşağıda hangi İOS tabanlı cihazlarda oynayabileceğiniz listelenmektedir.

PubG İphone hangi cihazlarda oynanabilir?

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.