MobilShift

Postegro Web Giriş Nasıl Yapılır?

11.04.2022
223

Postegro web giriş nasıl yapılır? Postegro liki Instagram üzerinde gizli profilleri görmek için hizmete sunulmuş bir uygulama.

Postegro Web Giriş Nasıl Yapılır?

Postegro web giriş nasıl yapılır? Postegro liki Instagram üzerinde gizli profilleri görmek için hizmete sunulmuş bir uygulama. Bu uygulamaya web giriş yapamadınız mı? Gizli hesapları görmek için alternatif bir hizmet mi arıyorsunuz? Postegro kaldırıldı mı veya postegro benzeri uygulamalar var mı?

Postegro web giriş işlemi, site üzerinden gerçekleşir. Kendi Instagram hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifreyi kullanmanız gerekir. Postegro web giriş kısa süre önce kullanıma kapatıldı ve artık sistem çalışmıyor. 

Web Postegro Nedir?

Web Postegro, Instagram uygulamasında takip etmediğiniz gizli olarak ayarlanmış profilleri görmenizi sağlar. Ancak üçüncü parti uygulamadır. Yani instagram’ın bir uygulaması değil. Sistem üzerine kendinize ait bir Instagram hesabınız ile giriş yapmanız gerekir.

Yani mevcut size ait Instagram hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifreyi girerek sistemden faydalanabiliyorsunuz. Ancak bu durumda bile sistemin garantisi yok, çünkü sisteme kayıtlı ortak takipçilerin olması gerek.

Kısaca, ortak takipçili hesapların birbirlerini takibinden yola çıkarak, size gizli hesapları gösterir. Instagram girişi ile bu bilgileri sisteme kayıt ettiğiniz durumda; size ait takipçilerin durumlarını diğer kişilere açmış ve görmelerini sağlamış oluyorsunuz.

Postegro web giriş yapmak için ne yapmalıyım?

Öncelikle başkasına ait bir Instagram profiline bakmak için bu hizmeti kullanmayı düşünüyorsanız, kendi hesabınızın çalınma veya başkalarının eline geçme ihtimalini göze almanız gerekmektedir.

Postegro Lili veya Lişi web giriş için kendi Instagram hesap bilgilerinizi girmeniz tehlikelidir. O anda tüm bilgileriniz karşı tarafa iletilmiş olur. Bu durumda hesabınızı geri almanız zor hatta imkansız bir hale gelebilir.

Tüm bu hususları göze alabiliyor ve mutlaka Instagram’da gizli profilleri görmek için denemek istiyorsanız, bu durumda Postegro web giriş yaparak hizmeti kullanabilirsiniz.

Postegro Lili Nunu Web Giriş Kapatıldı mı?

Bir çok kullanıcı Postegro web girişi hizmetine sayfa üzerinden erişim sağlayamıyor. Farklı adlarla hizmet veren sitelere giriş yapmayı deniyor. Şu an için kapalı olan sistem daha önce gizli Instagram hesaplarınızı görmenizi sağlamaktaydı. Ancak sistem şu an için maalesef çalışmıyor. Postegro için web girişi mümkün görünmüyor.

Postegro Nunu Web Girişi APK Uygulaması Çalışıyor mu?

Mutlaka Postegro kullanmak isteyenlerin denemek istedikleri diğer bir yöntem ise APK dosyası ile uygulamayı kurmak ve buradan giriş yaparak kullanmak. Ancak bu yöntem sağlıklı değil, çünkü APK dosyaları Google Play haricinde yüklendiği için güvensiz uygulamalar olarak düşünülmektedir.

Eğer Postegro Lişi web girişi için uygulamaya ait APK dosyası üzerinden giriş yapmayı denemek istiyorsanız tavsiye edeceğimiz bir durum değil.

Postegro Benzeri Uygulamalar Var mı?

Elbette web üzerinde Instagram gizli profilleri görmenizi sağlayan bir çok uygulama var. Postegro veya Lili benzeri, Apk dosyası ile ya da Web girişi yaparak kullanacağınız bir çok uygulama var.  Ama daha önce de belirttiğimiz gibi, bu tarz uygulamaların hemen hemen hepsi riskli. Hesabınızın çalınma veya ele geçirilme riski yüksek.

Bu sebeple Instagram gizli hesapları görmek için kullanılan bu tarz uygulamaları sizlere önermeyiz. Bunun doğru olmayacağını düşündüğümüzden herhangi bir site ya da uygulama önermeyeceğiz. Ancak Google üzerinden yapacağınız aramalarda buna benzer bir çok uygulama olduğunu görebilirsiniz.

Instagram gizli hesapları görme, Gizli hesapları gör, Instagram Secret Account view gibi arama kelimelerini kullanarak önünüze çıkan sonuçları değerlendirin.

Son olarak ister Postegro Web, Lili veya Nunu gibi farklı isimlerle anılan bu tarz hizmetler var. Fakat kendi mevcut Instagram hesabınız ile Kullanıcı adı ve şifrelerinizi vermenizi önermiyoruz.

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.