MobilShift

Pokemon nasıl nerede bulunur

12.07.2016
56
Pokemon nasıl nerede bulunur

Pokemon nasıl bulunur?

Pokemon Go oyununda bulmanız gereken Pokemonlar nasıl ve nerede bulunur? Son günlerin popüler oyunu Pokemon Go, temelde etrafınızda yer alan Pokemon karakterlerini bularak onları vurmanız üzerine kurulmuştur. Ama neye göre ve nasıl bu Pokemon karakterleri bulunur? En çok Pokemon nerede bulunur ve nasıl bu karakterleri vurabilirim? Pokemon Go uygulaması ile alakalı olarak merak ettikleriniz ve daha çok Pokemon karakteri bulabilmek için yapmanız gerekenler hakkında yazdıklarımızı okuyabilirsiniz.

Pokemonları bulmak için bir takım üyesi olmanız gerekmektedir, ilk olarak 10 ar kişilik ve gerçek kişilerden oluşan takımlarınızı seçtikten sonra, poekmen bulmaya başlayabilirsiniz. Pokemon avlamak için, bazı krtik ipuçları ve dikkat etmeniz gerekenler vardır, bunlara dikkat ederseniz daha çok pokemon yakalayabilrsiniz. En çok Pokemonlar nerede bulunur? Bunu bilmek için oyun içinde bazı yerler vardır ve bu yerleri ziyaret etmeniz gerekmeketdir.

pokemon-bulma

Pokestop’ları ziyaret edin

Pokestop diye tabir edilen ve turitik yerlerde bulunan noktaları ziyaret ederek Pokemon bulma şansınızı arttırabilirsiniz. Pokestop’lar belli başlı yerlerden oluşur, bu noktaları ziyaret etmenizi öneririz, bu noktaları ziyaret etmeniz içinde daha önceki ziyaretinizden 10 dakika geçmiş olmalıdır. Bu noktaya dikkat ediniz.

Pokemon Go oyunu, daha çok yeni ve henüzde Türkiyede olmadığından, şimdilik yapabilecekleriniz bu kadar ama ilerleyen günlerde daha çok Pokemon bulabilmek için daha fazla ipuçu ve daha fazla imkan sunulacaktır. Pokemon Go oyununu sevdiyeseniz ve oynamaya devam edebilmek için gerekli stratejiyi oluşturmanız için gerekli ipuçları bulundukça sizlere verilemeye devam edecektir.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.