MobilShift

Pokemon Go Gym Nedir ne işe yarar | Nasıl GYM alabilirim

13.07.2016
154
Pokemon Go Gym Nedir ne işe yarar | Nasıl GYM alabilirim

Pokemon Go GYM almak

Bir Pokemon oyununda, önemli bir olayda GYM almaktır, ancak belirli bir Level üstünde devreye giren bu GYM, size çok avantaj sağlar, Bu yazımızda sizlere Pokemon Go ile alakalı GYM nedir ve ne işe yarar hakkında bir bilgilendirme yazısı yazmak istedik, bu yazımızda Pokemon GYM’leri hakkında bilmek istediklerinizi öğrenebileceksiniz. Pokemon Go oyununda GYM nasıl bulunur ve kullanılır?

Pokemon GYM Nedir?

Pokemon Go oyununda 5.Level üzeri oyunlara gözüken bir mekandır, GYM oyunda bir Spor merkezidir ve oyun için oldukça önem arz eder, bir GYM almak için bir takım üyesi olmak ve GYM olarak tabir edilen mevkinin Gri renkte olmaıs gereklidir, böyle bir GYM alınabilir.

GYM’ler kendi içlerinde 3 farklı renkte bulunabilirler, ve koruyucu pokemonlar bulunur, bunları avlamak suretiyle GYM’leri alabilirsiniz. Bir Gym elde etmek için Grubunuzun da en güçlüsü olmanız gerekmektedir. Bu sebeple, grup ile birlikte sahibi olduğunuz GYM’nin de sahibi olabilirsiniz, bu drup içinde de en güçlü olmak hedefiniz olmak zorundadır.

Bir GYM harita üzerinde Gri renkte gösterilmekte ise henüz hiç bir grup tarafından ele geçirilmemiş demektir, hemen dilerseniz buraya Pokemonunuzu atarayark GYM’nin sahibi olabilirsiniz, ilk hedefiniz bir GYM sahibi olmak için bu olacaktır, ancak GYM’yi ele geçirmek yeterli değildir, orayı sürekli korumalısınız, başka bir grup tarafından, daha güçlü Cp’ye sahip bir pokemon ile savaşarak burayı ele geçirme ihtimali her zaman bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. efrah dedi ki:

    ne işe yarar kelimesi sizin için bir anlam ifade ediyor mu acaba? yani ele geçiriyorsunuz dediniz tamam da bizim ne işimize yarayacak?

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.