MobilShift

Pokemon Go Android

09.07.2016
157
Pokemon Go Android

Pokemon Go Android Uygulaması

Pokemon Go nedir, nasıl oynanır? Android Google Play üzerinden nasıl yüklenir? Pokemon Go nasıl bir oyun, zevkli mi? Pokemon Go Android platformu için nasıl yüklenir? Pokemon Go ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve Google Play mağazasından indirme linkini sayfa altında bulabilirsiniz.

pokemon-go-nedir

Nintendo kullanıcılarının çok yakından tanıdığı Pokemon Go oyunu artık akıllı telefonlarda da oynanabilecek, şirket uzun süredir, girmeyi geciktirdiği Akıllı telefon pazarına hızlı bir şekilde girdi. Pokemon Go oyunu Google Play mağazsına yüklendikten sonra, kısa sürede bir çok kullanıcı tarafından akıllı telefonlara yüklendi bile.

Pokemon Go nedir?

Pokemon Go Android için hazırlamış olan bir uygulamadır. Nintendo ve Niantic ile beraber hazırlanmış ve kendi sokağınızda bile oynayabileceğiniz bir oyun indirmeye hazır olun. Pokemon Go  ile kendi sokağınızda konum bilgilerinizi kullanarak Pokemon yakalayabiliyorsunuz. Oyun içinde daha fazla Pokemon yakalayabilmek için, oyun mağazalarından farklı eşyalar satın alabiliyorsunuz.

Pokemon Go şu aniçin ücretsiz olarak Android için Google Play mağazasından indirmenizi bekliyor. Pokemon Go uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı açabilirsiniz.

Pokemon Go Android indirin

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Sahin dedi ki:

  pokemon go

 2. korkusuz72 dedi ki:

  pokemon

 3. Sercan dedi ki:

  Pokemon Go.com

 4. Sercan dedi ki:

  Pokemon Goyu seviyorum

 5. Sercan dedi ki:

  Kayıt olmak istiyorum

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.