MobilShift

Planoly nedir | Ne işe Yarar | Nasıl Kullanılır

31.08.2018
110
Planoly nedir | Ne işe Yarar | Nasıl Kullanılır

Planoly, profesyonel ve ticari amaçlı olaral işletmeler tarafından kullanılabilecek, Instagram kullanıcıları için geliştirilmiş yardımcı bir uygulamadır. Birden fazla hesaba sahip, yoğun gönderi yapan Instagram kullanıcıları için geliştirilmiş, Instagram akışı için gönderi planlayıcısıdır. Planoly ile daha kolay ve hızlı paylaşımlar yaparak, otomatik olarak hastag tanımlayarak, daha aktif ve otomatik olarak akışa gönderi hazırlayabilirsiniz.

Planoly Nedir?

Planoly, size normal uygulamada yapabileceklerinizden fazla seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler, birden fazla hesabı yönetme, Dropbox, Google Drive gibi bulut depolamadan veri alma ve içeriği kaydetme, otomatik hastag grupları oluştuma, hastag önerileri ve sayıları gibi bilgileri vermek başta olmak üzere seçenekler sunmaktadır.

Planoly ile Neler Yapılabilir?

Planoly ile akışı ve hikayelerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde gönderebilirsiniz. Planoly ile yapabileceğiniz diğer bir işlev ise, zaman planlayıcısıdır, buna göre hazırladığınız içerikleri belirlediğiniz bir zaman aralığında göndermek üzere hazır tutarak, planlayabilirsiniz.

Planoly, ücretsiz ve Premium olarak iki farklı seçenek sunar, ücretsiz yapabileceğinzi himzet dışında ücretli ödeyerek yapabileceğiniz hizmetlerde bulunmaktadır. Planoly tüm bu işlevleri Instagram resmi kurallarına göre yapmaktadır ve hizmete kaydolurken Instagram kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz.

planoly nedir

Bunun dışında Instagram’da yapmış olduğunuz paylaşımlar ve beğeniler, yorumlar ve görüntülemeler ile ilgili olarak rapor ve istatistiklere de ulaşmanız mümkündür. Kısaca Planoly, özellikle ticari olarak kullanılan hesaplar için oldukça başarılı bir akış planlayıcısı ve yöneticisidir.

Aşağıdaki indirme linklerinden resmi uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Planoly İndirme Linkleri

google play logo

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.