MobilShift

Peugeot partner saat ayari

13.06.2016
114
Peugeot partner saat ayari

Peugeot Partner saat ayari nasıl yapılır?

Peugeot Partner saat ayarı nasıl yapılır? Peugeot Partner aracın saatini nasıl ayarlayabilirim? Aracınızın saat ayarını yapmakta zorlanıyor ve nereden yapılır öğrenmek istiyorsanız, size Peugeot Partner modeli için saatin ayarlanma işlemini resimliolarak anlatalım.

Peugeot Partner Saat ayarı

Peugeot-Partner-saat-ayarlama

Peugeot Partner markalı aracınızda saat ayarı için, göstergede sol tarafta yer alan çubuğu kullanmalısınız. Saat ayarı için çubuğu sola doğru çeviriniz, dakikalar yanıp sönmeye başlar, dakikaları arttırmak için bu sefer sağa çeviriniz, daha hızlı ilerlemek içinde sağa doğru çevrili tutarak istediğiniz dakikaya gelince durunuz.

Gösterge çubuğunu tekrar sola çevirin, bu seferde saat yanıp sönmeye başlar, saati ayarlamak için sağa doğru çevirin veya hızlı ilerlemek için sağa doğru çevrili olarak istediğiniz saate gelinceye kadar bu konumda tutunuz, istediğiniz değere gelince çubuğu bırakınız.

Peugeot Partner saat ayarında son olarak, 12h ve 24h ayarını yapmak için çubuğu sola çeviriniz, bu iki seçenek arasında seçim yapmak için sağa çeviriniz. Saat ayarını bitirmek için sola çeviriniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.