MobilShift

Peugeot 301 saat ayarlama

13.06.2016
133
Peugeot 301 saat ayarlama

Peugeot 301 Saat nasıl ayarlanır?

Peugeot 301 saat ayarı nasıl yapılır? Peugeot 301 modelinde saat ayarlaması nereden yapılıyor, yol bilgisayarında yer alan saati ayarlamak için ne yapmalıyım. Peugeot 301 saat ayarı ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıdaki işlemleri uygulayın ve saati kolayca ayarlayın.

Peugeot 301 Saat ayarlama

Peugeot 301 saat ayarı için gösterge panelinde, yol bilgisayarının altında bulunan çubuğu kullanmanız gerekmektedir. Bir çok eski araçta kilometre sıfırlamak için kullanılan bu çubuk Peugeot 301’de saat ayarlamak için tasarlanmıştır.

Peugeot 301’de saat ayarlamak için çubuğa 2 saniye basılı tutunuz, dakikalar yanıp sönmeye başlayınca, gene aynı çubuğa bir kez basınız, dakikalar artmaya başlar, bu şekilde basarak  dakikayı ayarlayınız.

Daha sonra tekrar çubuğa 2 saniye basılı tutunuz, bu sefer saat yanıp söner, tekrar ard arda basarak saati ayarlayınız.

Son olarak çubuğa 2 saniye basılı tutunuz bu sefer, 12h ve 24h seçenekleri çıkar, hangi formatta istiyorsanız, çubuğa basarak ayarlayınız.

Peugeot 301’de saat ayarını bitirmek için çubuğa 2 saniye basılı olarak tutunuz veya bu adımdan sonra 30 saniye bir işlem yapılmazsa ekran her zamanki görüntüsüne dönecektir.

peugeot-301-saat-ayarı-1

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Favori hediyem dedi ki:

    Paylasiminiz icin tesekkurler

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.