MobilShift

Pes 2017 Mobil | Android ve İos | İndir

03.04.2017
43
Pes 2017 Mobil | Android ve İos | İndir

Mobil Pes 2017 Android ve İos

Dünyaca ünlü Futbol oyunu Pes artık Android cihazlarda da çalışacak. Güçlü rakibi Fifa 2017 sürümünde mobil seçeneğini kullanıcılarına sunduktan sonra harekete geçen, Pes artık mobil cihazlarda da oynanabilecek. Buna göre Google Play mağazasından şu an için kararsız sürümünü yayınladı, şu an için bazı ülkelerde geçerli olan Pes 2017 indirme olayı, çok yakında tüm ülkelerde oynanmaya hazır olacak. Ancak bu ülke mağazalarından hemen  Pes 2017 sürümünü indirebilir ve hemen oynayabilirsiniz.

mobil pes 2017Pes 2017 indirme

[notification type=”notification_info” ]İndirme yapmadan önce, indireceğiniz sürümler kararsız sürümledir ve geliştirme aşamasındadır, buna göre indireceğiniz oyunlarda farklı hata ve bug’lar ile karşılaşabilirsiniz.[/notification]

İndirme yapacağınız uygulamalar için Türkiye seçeneği henüz bulunmuyor, kullanılabilir ükle mağazalarına giderek indirme yapabilirsiniz.

Pes 2017 Android İndirme

Google Play mağazasından 2017 Pes’i indirmek için, oturum açın ve uygulamayı cihaza indirin, ancak Pes 2017 belirli ve kısıtlı özellikler ile ücretsiz oynanabilecek, diğer tüm özellikleri için belirli ücret ödemeniz gerekecek. Pes 2017 Android indirmesi için aşağıdaki Google Play mağazasına giderek, cihaza indirme işlemi yapabilirsiniz.

google Play logo

Pes 2017 İos indirme

Pes 2017 oyununu, Apple ürünlerinde de kullanabilirsiniz, bir İphone ürününde Pes 2017 oynamak için uygulamayı cihaza indirmelisiniz, bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

apple store logo

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.