MobilShift

Pc companion | Sony Xperia bilgisayara bağlanma Yönetme programı

11.08.2015
274
Pc companion | Sony Xperia bilgisayara bağlanma Yönetme programı

Sony Xperia bilgisayara nasıl bağlanır, nasıl dosya aktarımı yapılır? Sony xperia aktarım programı, yedekleme programı, Sony Xperia cihazı bilgisayara bağlama ve güncelleme için hangi program kullanılır? Sony rehber yedekleme için program veri aktarımı ve saklamak için uygulama.

Sony Xperia Z serisini bilgisayara Pc veya Mac fark etmez, bağlayarak kolayca yönetebilir ve yedek alabilir, güncelleyebilirsiniz.

Sony Xperia Z1 için güncelleme işlemi bir bilgisayar yardımı ile yapılır. Sony için bu yazılım, Pc companion’dur. Pc companion uygulamasını bilgisayarınıza indirin ve kurun, daha sonra cihazı USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın.

Pc companion uygulamasını kurduğunuzda ve cihazınızı da kablo ile bilgisayara bağladığınızda, aşağıdaki şekilde, cihazın marka ve modelini görebileceğiniz, ayrıca bir çok ayar ve işlem yapabileceğiniz menülerle karşılaşırsınız.

Pc companion uygulamasında en üst sol bölümde cihazın güncelliğini kontrol edebilirsiniz. İletişim için Rehber kayıtlarınızı telefona aktarabilirsiniz, dilerseniz bilgisayara yedekleme yapabilirsiniz. Pc companion ile medya dosyalarınızı, resimler, fotoğraflar, müzikleri kolayca yöneterek, yedek alabilirsiniz.

Pc companion ile Dosya yöneticisi ile dosyalarınızın içeriklerini de yönetebilir, dosya taşıma ve klasör işlemlerinizi yapabilirsiniz. Pc companion ile Sony Xperia telefonunuza hakim olursunuz, telefon güncelleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Pc-companion-Sony Xperia

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.