MobilShift

Outlook Kaydol | Giriş yap | oturum aç

05.08.2015
675
Outlook Kaydol | Giriş yap | oturum aç

Outlook oturum açma

Outlook hesabı nasıl açılır, oturum açma işlemi için gerekenler, giriş nasıl yapılır? Outlook.com hesabı açma için gerekli belgeler nelerdir? Outlook hesabına giriş nasıl yapılır?

Outlook.com hesabı almak

Outlook.com üzerinden, bir e-posta hesabı alacak, giriş yaparak oturum açma işlemini yapacağız, bu konuda outlook.com kaydolma resimli olarak detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Outlook.com, Microsoft tarafından tüm e-posta servislerinin birleştirildiği ve tek yerden yönetilebildiği bir hizmettir. Outlook.com üzerinden e-posta hesaplarınıza giriş yapabilir, bir hesabınız yoksa kaydolabilirsiniz.

Outlook.com ana sayfasından, giriş yapabilir veya kaydolarak, yeni bir hesap alabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işleme göre ana sayfadan seçiminizi yaparak işleme devam edebilirsiniz.

outlook-com-kaydol

Eğer bir Microsoft hizmetine ait e-posta hesabınız varsa, Hotmail, Outlook.com, msn.com vb. buradan kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmak için “Oturum açın” butonuna tıklayınız. Açılan pencereden, giriş yapabilirsiniz.

outlook-com-hesap-aç

Outlook.com hesap açma ve kaydolma

Outlook.com hesap oluşturma adımından Microsoft hesabı alabilirsiniz. Hesap oluşturma adımında, online bir form doldurmalısınız. Burada dikkat etmeniz gerekenler, yeni bir e-posta hesabımı almak istediğiniz, yoksa bir Microsoft hesabı mı almak istediğinizdir.

Yeni bir e-posta almak istediğinizde, Kullanıcı adı yazan yerin altında, “Yeni bir e-posta adresi alın” linkine tıklayınız.

outlook.com-hesap-al-1

Eğer sadece bir Microsoft hesabı alma niyetiniz varsa, Kullanıcı adı yazan yere bir isim yazarak formun diğer bölümlerini doldurunuz.

Outlook.com Hesap açma ve kaydolma için hazırlanmış formda, görüldüğü gibi, iki işlem aynı form üzerinden yapılabilmektedir. İki işlem arasındaki fark ise bir tanesi gelen kutusuna sahip bir E-posta hesabı, diğer seçenek ise, Microsoft hesabıdır.

Microsoft Hesabı için kaydol

ETİKETLER: , ,
Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.