MobilShift

Outlook Android Senkronizasyon

14.08.2015
45
Outlook Android Senkronizasyon

Outlook Android senkronizasyon işlemi nasıl yapılır? Outlook ile Android bir telefonu nasıl senkronizasyon yapabilirim? Outlook ve Mobil cihazımı nasıl eşleştirebilirim? Senkronizasyon işlemi nasıl yapılır? Samsung, Xaomi, Huawei, Sony, Lg veya Android bir telefonu Outlook ile nasıl senkronize edebilirim.

Outlook ve mobil Android telefonu senkronize etme işlemi nasıl yapılır?

Outlook Senkronizasyon için bir uygulama “Outlook-Android Sync

outlook-android-senkronizasyon

Tüm Android cihazlar için geçerli olan bir uygulama, kişilerinizi direkt olarak Outlook kişileriniz ile eşleştiriyor ve senkronize ediyor. Bu uygulama ile Outlook kişilerinizi telefonunuza, Telefonda bulunan kişi listenizde Outlook Rehbere kolayca aktararak, senkronize edebilirsiniz.

Outlook kişileri ile senkronize ettiğiniz kişiler böylece telefondan silindiğinde, Outlook kişileri içinde kalacağından bir nevi yedekleme işlevi görmüş olacaktır.

Outlook ve Mobil telefonu senkronize etme

Bu uygulama ile cihazınızdaki tüm verileri; Rehber, görevler ve notları, cihazınız ile Outlook masaüstü uygulaması ile senkronize edebileceksiniz. İşlem ise oldukça basit,

  • Cihazı kablo ile bilgisayara bağladıktan sonra,
  • Outlook senkronize uygulamasını açarak,
  • Kişileri senkronize et butonuna dokunmak olacaktır,
  • Tüm kişileriniz, Outlook kişileriniz ile senkronize olacaktır.

Uygulamayı yükleyin Android için hazırlanmış olan uygulamayı cihazınıza indirin. “Android Sync Outlook“. Daha sonta Pc ile bağlantı için kullanacağınız programı resmi sitesinden indiriniz ve bilgisayarınıza kurunuz. Bu programı kullanabilmek için Cihaza Usb kablosuz ile Bilgisayara bağlayınız, daha sonra, Usb Connected seçeneği ile bağlantıyı kurunuz.  Bu uygulama ile birlikte kullanacağınız Pc programı ile Outlook kişi, Görev ve notlarınızı, Cihaza, yada mobil cihaz içindeki tüm rehberinizi Outlook ve Outlook Express içine kaydedebilirsiniz.

Program deneme sürümü ile geliyor ve almak isterseniz fiyatı 29 Dolar civarında. Programın deneme sürümünü indirmek için android outlook eşleştirme

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.