MobilShift

Opera hesap silme

17.10.2016
818
Opera hesap silme

Opera’nın alternatif bir Web tarayıcıdır. Chrome ve Firefox gibi internete girerken kullanabilirsiniz. Opera Web tarayıcı ücretsizidir ve kayıt olmadan kullanabilirsiniz. Ancak bir Opera hesabı açtıysanız silme işlemi nasıl yapılır size anlatalım.

Opera Web tarayıcıya kayıt olarak daha fazla özelliğinden faydalanmanız mümkündür.

Opera Web tarayıcının tüm hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bunlar nelerdir? Mesela verilerinize; sık kullanılanlar, ziyaret geçmişi vb. istediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz. Kayıtlı oturumları yönetmek, sosyal ağlara bağlanmak, kişisel bilgilerinizi güncellemek gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bunları yapabilmek için Opera hesabınızda oturum açmalısınız.

Oturum açabilmeniz içinde kayıt olarak bir hesap açmış olmalısınız. 

Bu yazıda açılmış bir Opera hesabı nasıl silinir işlem adımlarını anlatacağız. Peki Opera hesabı nasıl silinir?

İlk olarak Opera hesap silme için mevcut hesabınıza giriş yapmalısınız. Opera hesabınıza giriş için kullanıcı adı ve şifrenizi bilmeniz gerekir.

Opera oturum açmak için giriş bilgilerinizi hatırlamıyorsanız. Şifremi unuttum seçeneği ile yeni bir şifre alabilirsiniz. Daha sonra Opera girişi yaparak oturumunuzu açınız.

Opera hesap silme için aşağıdaki yazımızdaki yönergeleri uygulayınız.

Opera Hesap Silme

Opera hesabınızı silmek için “Hesap silme sayfasına giderek Hesabımı sil düğmesine tıklamanız yeterlidir, Opera hesabınız tamamen silinecektir.

Opera Hesap silme için tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.