MobilShift

Mobogenie nedir nasıl kullanılır ne işe yarar

14.12.2015
288
Mobogenie nedir nasıl kullanılır ne işe yarar

Mobogenie nedir nasıl kullanılır ne işe yarar?

Mobogenie ne işe yarar, nasıl indirebilirim, Mobogenie uygulamasını nasıl kuracağım, telefonu nasıl bağlayarak kullanabilirim? Mobogenie ile bilmeniz gerekenler. Mobogenie Windows ve Mac sürümlerinde çalışan versiyonları bulunur. Mobogenie ayrıca Android uygulamalar için, uygulama olarak kullanılabilir, bunun için apk diye tabir edilen dosyayı indirip, cihazınıza yüklemeniz gereklidir. Mobogenie apk uygulaması ile, cihazınızın içinden bir çok yeni ve kişiselleştirme işlemini yapabileceksiniz.

Mobogenie nedir

Mobogenie, bir telefon yönetim programıdır, Bilgisayarınıza kuracağınız Mobogenie programı ile, cihazınızı bilgisayardan yönetebilirsiniz. Dosya aktarımından, yedekleme ve sms göndermeye kadar bir çok uygulama Mobogenie ile kolaylaşır. Mobogenie indirip bilgisayarınıza kurmanız yeterlidir, Mobogenie tamamen ücretsizdir.
Mobogenie uygulamasını kullanmak için, telefonunuzu Usb kablosu ile bilgisayara bağlanmalısınız, daha sonra ise Mobogenie programını açın ve telefonunuzun tanıtılmasını bekleyin.

Sol bölümde, üstte telefonunuzun marka ve modelini gördüğünüzde, telefonunuz bağlanmış olacaktır. Daha sonra ise, sol menüden, Uygulamalar, Oyunlar, Zil sesleri, Duvar Kağıtları, ve Youtube sekmelerinden, cihaza, dilediğiniz uygulamayı veya zil sesini yükleyebilirsiniz. Sol alt bölümde ise, Rehberiniz, mesajlarınız, uygulamalarınız, resim ve videolarınız bulunur, buradan dilediğiniz tüm işlemleri telefonunuz içinden yapabilirsiniz.

http://www.mobogenie.com/tr/

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.