MobilShift

Miniclip Hesap Silme & Hesap kapatma

31.05.2017
86
Miniclip Hesap Silme & Hesap kapatma

Miniclip hesabınızı artık silmeye karar verdiniz ancak bunu nasıl yapabileceğiniz konusunda fikriniz yok? Miniclip hesabı açtınız ama  artık oynamak istemiyorsunuz. Sonuç olarak Miniclip hesabınızı tamamen kalıcı olarak silmek ve üyeliğinizi de iptal etmek istiyorsunuz.

Miniclip Hesap Silme İşlemi

Miniclip hesabınızı online olarak hesap üzerinden silmeniz şu an için mümkün değildir. Ancak farklı bir yöntem ile hesabınızı silebilirsiniz. Bunu baştan belirttikten sonra yapmanız gerekenleri anlatmaya başlayalım.

Burada bir bilgi daha vermek gerekirse, Miniclip hesabınızı sildiğinizde aynı E-posta adresi ile tekrar kayıt olmazsınız. Bu Bu sebeple hesabınızı silmek istediğinizden emin olunuz.

Şimdi Miniclip hesabınızı nasıl silebilirsiniz ve bu işlem için hangi adımları izlemelisiniz, hemen anlatmaya başlayalım.

Miniclip Hesabı Kapatma

Aşağıdaki bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz ve support@miniclip.com adresine kayıt olduğunuz E-posta üzerinden göndermeniz gerekir.

  • Email address:
  • Nickname:
  • Date of birth: (Doğum tarihiniz)
  • Approximate date of creation of this account (Bu hesabın yaklaşık oluşturulma tarihi:)
  • The reason for your request to delete your profile: (Hesabı Silme nedeniniz)

support@miniclip.com adresine yukarıda yazılı bilgileri gönderdikten sonra yönetim tarafından hesabınız 24 saat içinde silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    HESAP SİLME İŞLEMİNİ YAPTIM AMA OLMADI AYRINTILI BİR BİLGİ VARMI BAŞKA ACABA

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.