MobilShift

Matematik problem çözme uygulaması | Photomath

23.06.2017
130
Matematik problem çözme uygulaması | Photomath

Matematik problem çözme uygulaması

Matematik sorularının çözümü, nasıl çözüldüğü ve çözüm yolları hakkında hazırlanmış bir uygulama. Zor matematik problemleri ve bazı formüllerin çözümü konusunda yardıma ihtiyacınız mı var? Sadece telefonun kamerasına göstereceğiniz problemlerin hemen çözümlerine ulaşmak istermisiniz? Matematik problemleri ve zor formüllerin üstesinden gelemiyor ve çözmekte zorlanıyorsanız tam size göre bir uygulama var.

Uygulama ile kolay çözüm

Bu uygulamada formülü, sadece cihaz kamerasına göstermeniz yeterli geliyor, ondan sonrasını ise, uygulama hemde adım adım çözerek ilerleyerek hallediyor, PhotoMath ve benzeri uygulamalar  oldukça başarılı ve bazen çözülmesi oldukça güç formüllerin bile üstesinden geliyor.

Nasıl yapılır, bu matematik yada trigonometrik işlemi nasıl çözebilirim diye düşünmenize gerek kalmıyor, PhotoMath uygulaması devreye giriyor ve bu işi sizin yerine hallediyor ve çözümü aynı zamanda ekranda adım adım gösteriyor ve aynı zamanda formül çözümünü de öğrenmiş oluyorsunuz.

Oldukça başarılı olan bu matematik formüllerini gösteren ve çözüm uygulaması Photomath  Android için Google Play mağazasında indirmenizi bekliyor.

Photomath – Kamera H. Makinesi

 

 

 

 

Kaydet

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.