MobilShift

lole kaydol

24.12.2021
119
lole kaydol

Lol Kayıt Olma ve Hesap Açma,

league of legends kısaca LOL nasıl kaydolarak oyun oynayabiliriz. Sadece 3 adımda bir e-posta adresi kullanarak lole kaydolabiliriz. Bu işlem adımları şu şekildedir.

Lol web sayfası üzerinden kayıt kısmına gelerek kayıt formuna gelin. Bu kayıt formu 3 adımdan oluşur. İlk adımda bizden bir e-posta adresi girmemiz istenir. 

Aşağıdaki resimde de görüleceği üzere bu alana e-posta adresimizi yazalım ve “Başla” butonuna tıklayark lole kaydolma işlemini başlatalım.

lol kayıt

Lole kayıt işleminde 2. adımda bizden doğum tarihimizi girmemizi istiyor. Bu kayıt formunda doğum tarihimizi gün/ay/yıl şeklinde girelim. Ardından “İlerle” botununa basalım.

 

lole kaydol kullanıcı adı

Lole kaydol işleminin 3. adımında bizden bir kullanıcı dı seçmemizi ve bir şifre oluşturmamızı istiyor. Lol giriş için kendimiz bir şifre belirlememiz gerekiyor. 

Belirlediğimiz şifreyi iki alana da (aynı şifreyi) yani 2 defa yazmamız gerekiyor. Bu şifreyi yanlış yazma ihtimali karşı yapılan bir işlemdir.

Lole kaydol adımında 2 tane onay kutusu göreceksiniz, bu oyunu kullanmak için izin vermeniz gereklidir. Bu iki onay kutusunu da işaretledikten sonra “İleri” butonuna basın.

Lole kaydolma işlemi bu kadar basit bir şekilde yapılmaktadır. Bu 3 adımı başarı ile tamamladıysanız, oyunu indirme zamanı.

Lol kayıt işlemini bitirince karşınıza Lol indirme bağlantısı çıkacaktır. Ekrandaki “oyunu indir” butonuna basarak oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsin.

lol indir

https://signup.tr.leagueoflegends.com/tr/signup/index

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.