MobilShift

Line Resmi Hesap Açma ve Giriş Nasıl Yapılır

28.01.2018
390

%%excerpt%% Line uygulaması, bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen, ücretsiz arama, mesaj, sohbet ve iletişim uygulamasıdır. Peki Line hesabı nasıl açılır, Line hesabına nasıl kayıt olabilirim?

Line Resmi Hesap Açma ve Giriş Nasıl Yapılır

Line uygulaması, bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen, ücretsiz arama, mesaj, sohbet ve iletişim uygulamasıdır. Line kullanabilmek için bir hesabınızın olması gerekmektedir, Peki Line hesabı nasıl açılır, Line hesabına nasıl kayıt olabilirim? Diyorsanız, aşağıdaki işlemleri uygulayarak kolayca Line hesabınızı açabilirsiniz.

Line Hesabı Nasıl Açılır?

Line, son günlerin popüler bir arkadaşlık, ücretsiz arama, sohbet ve iletişim uygulamalarından bir tanesidir, Line hesabı açmak için, mobil uygulamayı indirmeli ve işlem yönergelerine göre ilerleyerek, hesap açmanız gereklidir. Line hesabı açmak için aşağıdaki işlemleri sırasıyla uygulayınız.

Line hesabı açmak için uygulamayı kurduğunuz cep telefonunuzdaki geçerli hat GSM numarasını, kaydolma işleminin başında yazmanız ve doğrulamanız gerekmektedir, bundan sonra hesabınızı kolayca açabilirsiniz.

Line Hesap Açma İşlem Adımları.

  1. Line uygulamasını indirin.
  2. Uygulamayı açın ve “Kaydol” seçeneğine dokunun.
  3. Uygulama için Telefon numarası yazın.
  4. Gelen doğrulama Kodu SMS olarak gelecektir.
  5. Gelen kodu uygulaya girin.
  6. Yeni hesapta Oturum aç” seçeneğine dokunun.
  7. Line hesabınız için bir Şifre belirleyin.
  8. Line Hesabınız için bir isim belirleyin (Herkes tarafından görülür).

Line Hesap açma için işlem adımlarını Video üzerinden izleyebilirsiniz.

Line hesap açma

Line hesap açma için, karşınıza gelen ekrandaki yere telefon numaranızı yazın ve ardından gelen onaylama işlemini yapın.

line hesap açma

Line Mobil Uygulamaları

Line Android ve İos üzerinde çalışabilen mobil uygulamalara sahiptir, sizde telefonunuzun işletim sistemine uygun olan sürümü aşağıdaki resmi indirme bağlantılarına dokunarak, indirebilir ve anlatılan işlemleri uygulayarak hesap açma işleminizi yaptıktan sonra Line Hesap girişi ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

google play logo

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.