MobilShift

Lifebox Nedir | Ne İşe Yarar

30.03.2018
216
Lifebox Nedir | Ne İşe Yarar

Mobil bulut depolama alanı konusunda önce gelen Lifebox nedir ve ne işe yarar merak ediyorsanız, bu yazıda size bu güzel uygulamadan biraz bahsetmek istiyoruz. Lifebox, 5GB’a kadar ücretsiz depolama sağlayan bir bulut depolama uygulamasıdır. Lifebox ile mobil cihazlardaki yer kaplayan resim ve videolarınızı yükleyerek, cihazınızda yer açabilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz.

Turkcell tarafından hazırlanan bir uygulama olan Lifebox kullanıcıları için ücretsiz kullanmak üzere 5GB alan vermektedir. Eğer daha fazla alana ihtiyacınız olursa, ücret karşılığında edinebilirsiniz.

Lifebox Özellikleri Nelerdir?

Bulut depolama uygulaması olan Lifebox, istenildiği taktirde, çekitiğiniz fotoğrafları otomatik olarak lifebox’a yedekleyebilir ve telefonunuzun hafızasından tasarruf edebilirsiniz.

Lifebox uygulamasının önemli özelliklerinden bir tanesi de Rehberinizi yedeklemenize de olanak tanımasıdır. Her türlü telefon değişikliği ya da rehber silinmesi durumunda burada yer alan yedek rehberinizi kullanabilirsiniz.

lifebox nedir

Lifebox ile görüntü tanıma özelliği bulunur ve fotograflarınızdaki kişileri, objeleri ve yerleri tanır ve buna gruplandırır, bu size herhangi bir fotoğrafa ulaşmak için zaman kazandırır ve mevcut fotoğraf yığını içinde kaybolmaktan kurtarır.

Lifebox uygulamasının güzel bir özelliği de, telefonunda kayıtlı olmayan, ama Lifebox üzerinde bulunan bir resmi buradan kolayaca görüntülemene olanak sağlar, bir nevi telefonun sanal SD kartı olarak kullanabilirsin.

Lifebox İle Fotoğraf  Düzenleme

Lifebox ile fotoğraflarını düzenleyerek, efektler verebilir, çerçeveler kullanabilir, resim ve çıkartmalar ekleyerek, daha eğlenceli bir hale getirebilirsin.

Burada yer alan fotoğraflarına , diğer cihazlardan kolaylıkl abağlanabilirsin.

Tüm bunların dışında da bir çok farklı ve kullanışlı özellik içeren Lifebox ile resimlerini, düzenleme, paylaşma ve saklama alanında sana tamamen yetecek bir uygulama edinmiş olursun.

Lifebox Uygulama İndirme

Lifebox’u Android veya İos ile çalışan tüm cihazlarda rahatlıkla kullanabilirsin. Bunun için uygun sürümü cihaza indirmen gerekir, aşağıdaki bağlantılardan telefonuna uygun sürümü indirmek için resmi indirme sayfalarına gitmek için tıklayabilirsin.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.