MobilShift

Lg G5 sim kart yuvası nerede

06.05.2016
168
Lg G5 sim kart yuvası nerede

Lg G5 sim kart yuvası nerede?

Lg G5 modeli hangi sim kartı destekliyor, sim kartı yuvası nerede? Lg G5 için sim kart takma ve sim kart yuvası sorunları için bı yazımızdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Lg G5 modeli hangi sim kartı kullanıyor, cihaza uygun sim kartı nereden bulabilirim? Cihazıma sim kartı nasıl takacağım? Sim kart girişi nerede?

Lg G5 Hangi sim kartı destekliyor?

Lg G5 nano sim kart deteği sunuyor, nano sim girişine uygun olarak, bir sim kart tepsisi içinde yer alıyor. Cihaza uygun sim kartı takabilmek için, mevcut sim kartınızı nano sim kart ile güncellemeniz gerekmektedir. Mikro yada standart bir sim karta sahipseniz kartınızı kesip kullanmamamnızı öneririz, makul fiyatlatlar ile mobil operatörünüzden cihazınıza uygun Nano sim kartınızı edinebilirsiniz.

lg-g5-sim-takma-işlemi

Lg G5 Sim kart girişi nerede?

Lg G5 Nano sim kart girişi cihaz ön tarafı size dönük durumda iken, sağ bölümde bir tepsi içinde yer alır ve sim kart tepsisi, cihaz içinden bir aparat yardımıyla sürülerek çıkarılır.

lg-g5-sim-yuvası-nerede

Lg G5 Sim kart nasıl takılır?

Cihaza sim kart takmak için sim yuvasını çıkarın ve sim kart tepsisi içine sim kartınızı çipli kısmı aşağıya bakacak şekilde yerleştirin ve sim kart tepsisini yerine yerleştirin.

lg-g5-sim-takma-işlemi

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.