MobilShift

Lg G5 sim kart takma

06.05.2016
55
Lg G5 sim kart takma

Lg G5 sim kart nasıl takılır?

Lg G5 modeli piyasaya çıktı, bir çok yeni ve farklı özellikler ile karşımıza çıkan Lg G5 modeli sim kart özellikleri ve Sim kart giriş yuvası, olası sorunları ve sim kart takma işlemi nasıl yapılır? Lg G5 hangi sim kartı destekliyor, Lg G5 için sim takma rehberi olacak bu yazımızda, resimli olarak sim kart takma işlemi anlatılmaktadır.

Lg G5 Sim kart takma rehberi, cihaza uygun Nano sim kart nasıl takılır, resimli ve detaylı olarak anlatılmaktadır.

Lg G5 sim kart takma

Öncelikle belirtelim, cihaz Nano sim kartı desteklemekte ve cihaza uygun sim kartınızı mobil operatörünüzden edinebilirsiniz. Lg G5 modelinde sim kart ve Mikro Sd yuvası tek bir tepsi içinde yer alır. Cihazın sim kartı yuvası cihazın ön yüzü size bakar durumda iken sağ yan tarafta ve aşağıya yakın bir bölgededir. Sim kart tepsisini çıkarabilmek için cihaz kutu içeriği içinden çıkan aparatı kullanabilirsiniz.

lg-g5-sim-kart-takma

Lg G5 nano sim kartı, sim kart tepsisi içine yerleştirirken resimde görüldüğü gibi çipli kısmı şağıya bakacak şekilde yapmalısınız. Sim kart tepsisi içinde yer alan ve kartın oturmasını sağlayan şekilde tasarlanmıştır ve kesik kenarın bu şekilde oturmasını sağlayınız.

lg-g5-sim-kart-nasıl-takılır

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.