MobilShift

Lg g4 sim kart takma

08.06.2015
492
Lg g4 sim kart takma

Lg g4 sim kart takma

Lg g4 sim kart nasıl takılır? Lg G4 sim yeri nerede? Lg g4 hangi sim kartı destekliyor,micro mu, nano mu?  sim kart girişi ve sim takma anlatımı. Lg G4 sim sökme ve takma işlemi nasıl yapılıyor resimli anlatım ile aşağıda bulabilirsiniz.

Lg G4 sim kart takma

Lg G4 modeli Mikro sim kaı desteklemektedir. Cihaza uygun simkartı takmanız önerilir. Lg G4 modelinde sim kart girişi, cihazın içinde batarya bölümünün üst kısmında bulunur ve sürgüleyerek sim kart takma yuvasına takılır. Lg G4 cihaza sim kartı takabilmek için önce arka kapağını, ardından da bataryasını sökmek gereklidir. Lg G4 cihazın arka kapağını çıkartmak için cihazın yönü size dönük durumda iken sol at bölümdeki yerden arka kapağı çıkarınız.

lg-g4-sim-takma

Sim kartı takabilmek için cihazın bataryasını da çıkarmalısınız, bunun için, resimde işaretli yerden bataryayı kendinize doğru çekiniz.

Cihazın arka kapağı açıkken, sağ üstteki sim kart yuvasına Mikro sim kartınızı takınız. Sim kartınızın çipli kısmı aşağıya doğru bakmalıdır. Mikro Sim kartın yerleştiğinden emin olduktan sonra bataryayı takın.

lg-g4-sim-takma-1

Lg G4 bataryayı takabilmek için önce batarya üzerindeki metal, akım iletkenlerini denk getirmeli ve yerine yerleştirmelisiniz.

Batarya’yı da taktıktan sonra son olarak, arka kapağı takınız ve dört noktadan hafifçe bastırarak yerine oturmasını sağlayınız.

ETİKETLER:
Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.