MobilShift

Lg G3-G4 Hard reset atma

08.06.2015
289
Lg G3-G4 Hard reset atma

Lg G3/G4 Hard reset atma ve sıfırlama işlemi

Lg G3 ve G4 modellerinde hard reset nasıl atılır ve telefon nasıl sıfırlanır. Lg G3 ve G4 fabrika ayarlarına döndürme nasıl yapılır? Lg telefonunuza erişim sağlayamıyorsanız, ekran kilidi açılmıyor yada şifrenizi unuttuysanız, yapmanız gereken cihaza hard reset atma işlemini yapmak.

Hard reset uyarısı

[notification type=”notification_warning” ]Hard reset işlemi sonrasında cihazdaki tüm veriler, müzikler, fotoğraflar,kişiler, uygulamalar ve dosyalarınız silinir ve geri alınamaz.[/notification]

Lg G3/G4 Hard reset atma işlemi

Lg G3 ve G4 modeline hard reset atmak için yapmanız gerekenler en başta cihazın kapalı konumda olması ve bataryanızın %50 ve üzeri dolulukta olmasıdır. Hard reset işlemi esansında, bataryanız biterse, işlem yarım kalabilir ve cihaz açılmayabilir.

Lg G3 veya G4 cihazı kapalı iken, arka kısımda bulunan ses kısma ve güç tuşlarına aynı anda basın. Güç+Ses Kısma Ekranda Lg logosu göründüğünde ise parmağınızı güç tuşundan çekip hemen tekrar basın ve bekleyin. Ekranda, hard reset menüsü çıkana kadar bekledikten sonra parmaklarınızı çekin. Cihazı sıfırlamak ve fabrika ayarlarına döndürmek için uyarıları okuyun ve onaylamak için arka bölümdeki ses tuşu ile onay butonu üzerine gelin ve onaylamak için güç tuşunu kullanın. Cihaz kapanacak ve fabrika ayarları yüklenmiş şekilde açılacaktır.

lg-g4-hard-reset

Lg G4 cihazı açıldığında ise kurulum menüsü ekrana gelecektir. Google hesap bilgilerinizi de girerek cihazı tekrar kurmanız gereklidir.

ETİKETLER:
Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.