MobilShift

Lenovo Vibe X2 sim kart takma

29.11.2015
125
Lenovo Vibe X2 sim kart takma

Lenovo Vibe X2 sim kart nasıl takılır?

Lenovo Vibe X2 modeline sim kart nasıl takılır? Lenovo Vibe X2 hangi sim kartı destekler ve resimli olarak anlatım ile , sim kartı nasıl takabilirim?

Lenovo Vibe X2 modeline sim kartları takma

Lenovo Vibe X2 modeli çift sim kartlı bir modeldir ve iki sim kart faklı boyutlarda sim kartları destekler, bunlardan ilki Mikro sim boyutlarında bulunan sim karttır, diğeri ise Nano sim karttır. Bu kartlardan ikisini veya dilediğiniz bir tanesini cihazda kullanabilirsiniz.

Lenovo Vibe X2 sim takma işlemi

Cihazın ön yüzü size dönükken, cihazın yan ve üst kısmında bulunan bir sim kart tepsisi bulunur, sim kartlar bu tepsi içinde yer alır. Cihaza simleri takabilmeniz için bu sim kart tepsisini yerinden çıkartmanız gereklidir. Bunun için cihaz kutusu içinden çıkan bir aparat bulunur veya bir ataç ucunu kullanabilirsiniz. Sim kart tepsisinin bulunduğu yerdeki küçük deliğe sokarak bastırınız, sim kart tepsisi yerinden çıkacaktır.

Lenovo vibe x2 sim kart takmaSim kartlarınızı yerleştirdikten sonra, sim kart tepsisini yerine yerleştirerek, sim kartlarınızı Lenovo Vibe X2 modeline takmış olursunuz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.