MobilShift

Lenovo Vibe P1 sim kart takma

18.06.2016
49
Lenovo Vibe P1 sim kart takma

Lenovo Vibe P1 sim kart nasıl takılır?

Lenovo Vibe P1 modeline sim kart nasıl takılır? Cihaz hangi sim kartı destekler, cihazın sim kart yuvası nerede bulunur? Lenovo Vibe P1 modelini tercih edenler için, sim kart, Mikro Sd kart girişi ve sim kart takma işlemi için yardımcı olabilecek bilgileri sizlere vermeye çalışacağız.

Lenovo Vibe P1 sim kart yuvası

Cihazın sim kart yuvası, alışmışın dışında cihazın üst tarafında bir kapağın içinde yer almaktadır. Hem cihaza takılacak olan sim kart ve Mikro Sd kart girişi bu kapağın içinde yer alacaktır. Lenovo Vibe P1 sim kartı slotunun bulunduğu, cihazın üst bölümünde cihazın üst bölümü boyunca yer alan bir kapak bulunmaktadır.

lenovo-vibe-p1-sim-takma-01

Bu kapağı çıkartmak için cihazın üst bölümü sağ tarafında yer alan ve ön bölüme bakan yerde bir çentik yer alır ve bu çentikli kısmından tutarak arkaya doğru hafifçe çekiniz, üst bölümde yer alan kapak yerinden çıkacaktır.

lenovo-vibe-p1-sim-takma-02

Cihaza sim kart takabilmek için cihazın kapalı konumda olmasına dikkat ediniz, Lenovo Vibe P1 modeli nano sim kartı detsekler, cihaza uygun olan sim kartı takmanız önerilir.

Lenovo Vibe P1 modeline sim kartınızı takabilmek için cihazın ön yüzü size bakarken sol tarafta yer alan ve resimde işaretli kısımda bulunan sim kart tepsisi içinde çift simkartı takabileceğiniz bir aparat bulunur, bu aparatı eliniz ile yerinden çıkarın ve nano sim kartınızı bu tepsi içine yerleştiriniz.

Son olarak bir mikro Sd kart takmak isterseniz, hemen yanında yer alan ve resimde görülmekte olan Mikro Sd kartınızıda aparata yerleştirdikten sonra yerine yerleştiriniz ve yerine tam olarak oturduğuna emin olunuz.

Son olarak üst kapağı uygun bir şekilde yerine yerleştiriniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.