MobilShift

Lenovo vibe p1 şarjı ne kadar gidiyor?

30.01.2016
117
Lenovo vibe p1 şarjı ne kadar gidiyor?

Lenovo Vibe P1 batarya incelemesi

Lenovo Vibe P1 şarj süresi ne kadar? Pil ömü ne kadar, şarjı kaç gün gidiyor, iphone şarj edilebiliuor mu? gibi sorulara cevaplar ardık.

Lenovo Vibe P1 modeli, şuanda piyasada en güçlü bataryaya sahip model olarak anılmakta.Lenovo Vibe P1, şarjı ile oldukça iddialı bir model, 5000 mAh kapasiteli bataryası ile akıllı telefonlar içinde oldukça öne çıkan ve şarjı uzun süreli olarak kullanmak isteyen kullanıcılara hitap edecek bir model. Lenovo Vibe P1 bataryası oldukça güçlü, bu batarya ile bir İphone bile şarj edilebiliyor.

Lenovo Vibe P1’in en önemli özelliği dediğimiz gibi şarj süresi ve batarya kullanım süresidir, Lenovo Vibe P1 Hızlı Şarj özelliğine sahiptir, sadece 5 dakikalık bir şarj ile saatlerce konuşma imkanı sunacaktır. Ayrıca sadece yarım saatte, batarya kapasitesinin %60 oranında doldurabiliyorsunuz.

Lenovo Vibe P1 Şarj süresi

Vibe P1 modelinde, şarj miktarı yaklaşık olarak normal bir kullanımda 4 gün rahatlıkla kullanılabilmektedir, extra oyun, video gibi uygulamaları sık kullanıyorken bu süre 36 saate kadar dayanabilmekte. Bu süreler, normal akıllı telefon statüsünde bulunan diğer modeller ile kıyslanmayacak kadar ilerde diyebiliriz.

Lenovo Vibe P1 için batarya konusunda söyleyeceğimiz bilgi ise cihazın sol bölümünde bulunan bir tuş bu tuşa bastığınızda ilave batarya koruması devreye giriyor ve temel özellikler haricinde diğer uygulama ve işlemler uyku modunda kapatılarak, daha uzun kullanım özelliği devreye giriyor.

Otg çıkışı ile otg kablo ile, başka telefonları, örneğin bir İphone’u şarj etmeniz bile bu telefon modeli ile mümkün kılıyor.

sonuç olarak Lenovo Vibe P1 modeli şarj konusunda deneyimlerinizi değiştirecek ve güçlü bataryası ile şarj sorunu yaşamadan telefonunuzun ve uygulamaların keyfini çıkarabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.