MobilShift

Lenovo Vibe P1 hard reset nasıl atılır

21.06.2016
129
Lenovo Vibe P1 hard reset nasıl atılır

Lenovo Vibe P1 Hard Reset Atma

Lenovo Vibe P1 modeline hard reset atarak, fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi nasıl yapılır? Lenovo Vibe modellerinden P1 modeline Hard Reset atabilmek için uygulamanız gereken işlemleri resimli olarak anlatmaya çalışacağız.

Lenovo Vibe P1 Fabrika Ayarları

Bir cihaza Hard Reset atmak, cihazı fabrika çıkış ayarlarına geri döndürür ve tüm ayarlar ile birlikte, verileri de silmek suretiyle sıfırlar, bu durum cihazın çeşitli sorunlar yaratması, kasma ve donma şikayetleri gibi durumlarda faydakı olabilen bir yöntemdir.

Hard Reset atmadan önce, dikkat etmeniz gereken bazı önemli husular vardır, ilk olarak cihaz içinde yer alan, belgeleriniz, resimleriniz, müzik ve kaydetmiş olduğunuz tüm veriler ve rehberinizde ki kişiler ve kayıtlı mesajlarınız tümden silinir. Cihaz belleğinde yer alan tüm veriler silinirken, eğer datalarınız bir Sd kart içindeyse etkilenmez, ancak, cihaza hard reset atmadan önce SD kartı çıkartmanız tavsiye olunur.

Cihazın bataryasını kontrol edin ve hard reset işlemi yapmadan önce mutlaka %50 üzerinde olmasına dikkat ediniz. Son olarak cihazı kapatınız ve Hard Reset işlemini bu şekilde başlatınız.

Lenovo Vibe P1 Hard Reset nasıl atılır?

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.