MobilShift

Lenovo S90 sim takma

28.11.2015
260
Lenovo S90 sim takma

Lenovo S90 sim nasıl takılır?

Lenovo S90 modeline sim kart nasıl takılır? Lenovo S90 hangi simi destekliyor ve sim kartı cihaza nasıl takabilirim? Lenovo S90 sim takma resimli olarak aşağıda anlatılmıştır, aşağıdaki yönergeleri uygulayarak Lenovo S90 modeline sim kartı kolayca takabilirsiniz.

Lenovo S90 sim kartı takma işlemi

Lenovo S90 modeli, Mikro sim kartı destekler ve cihaz Çift sim kartı desteklemektedir, cihaza uygun sim kartı takmalısınız, bunun için cihazın ön yüzü size bakarken size göre sol ve üst bölümde, cihazın yanında bir sim kart tepsisi içinde bulunan tepsi içine yerleştirmeniz gerekektedir.

Cihazın sim kart tepsisi, yerinde takılı iken , yanında bulunan küçük deliğe, cihaz kutusu içinden çıkan aparat yardımı ile, deliğe sokarak hafifçe bastırınız. Sim kart tepsisi yerinden çıkacaktır,sim kart tepsisi içinde iki adet yuva bulunur, bu yuvalara sim kartlarınızı resimdegörüldüğü gibi yerleştiriniz.

lenovo-a90-sim-takmaArdından sim kart tepsisini yerine yerleştirin ve tepsinin yerine oturmasını sağlayınız. Lenovo S90 modeline sim kart takma işlemi bu şekilde yapılmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.