MobilShift

Last fm hesap silme

20.02.2017
104
Last fm hesap silme

Lat.fm hesabınız varsa ve silmek ve üyeliğinizi iptal etmek isterseniz bunu basitçe yapabilirsiniz. Last fm hesabı silme ve üyelik iptali için aşağıdaki işlemleri yapmalısınız. Last fm hesap silme ve kapatma işlemini yapabilmeniz için, hesabınıza erişim sağlamanız gereklidir.

Last.fm hesap silme işlemi

Hesap kapatma işlemi için kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak hesabınıza giriş yapınız. Last fm hesabınıza girdikten sonra ekranın sağ tarafında üst bölümde yer alan profil resminin bulunduğu yere tıklayarak, menünün açılmasını sağlayınız. Açılan menüden “Settings” e tıklayarak last.fm ayarlar bölümüne giriniz.

Last.fm ayarlar bölümünde, hesap ayarlarınızı yapabileceğiniz bir çok sekme altında ayar bulunur. Last.fm ayarlar kısmında sırasıyla Profil, Websitesi, Gizlilik, Hesap, Abonelik ve Sosyal sekmeleri altında yapabileceğiniz ayarlar bulunur. Biz burada “Hesap” seçeneğine tıklayınız.

Last.fm hesap ayarlarında sayfanın en alt kısmında “… kullanıcı hesabını kapat” butonuna tıklayarak hesap kapatma işlemini başlatınız.

Last fm hesabınızı kapatma için son olarak, hesap şifrenizi girdikten sonra hesabını kapat butonuna tıklayarak hesap silme ve kapatma işlemini yapmış olursunuz.

Last.fm hesap silme için tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.