MobilShift

Kwai Kısa Videolar Nasıl İndirilir

26.12.2021
61
Kwai Kısa Videolar Nasıl İndirilir

Kwai kısa videolar topluluğu uygulaması nedir, ne işe yarar daha önce anlatmıştık. Kwai hesap açma ve giriş için yapmanız gerekenleri de detaylı bir şekilde anlattık. Bu yazımızda size Kwai uygulamasından kısa videolar nasıl indirilir onu anlatacağız.

Kwai uygulaması, kullanıcılar tarafından oluşturulan kısa videolardan oluşan bir topluluktur. Bu topluluk için kullanıcılar bir kaydolma işlemi ile hesap açarlar. Ardından kullanıcılar kısa videolarını uygulama içine yükleyerek paylaşarak etkileşime girebilirler.

Kwai kullanıcıları diğer kullanıcıları takip ederek, arkadaş olabilirler veya diğer sosyal medyadaki arkadaşlarını davet ederek ekleyebilirler.

Kwai videolarını diğer kişiler ile paylaşabilecekleri gibi, whatsapp gibi uygulamalar üzerinden de paylaşabilirler. Kwai kısa videolarını dilerseniz mobil telefonunuza indirebilirsiniz.

Kwai Video İndirme İşlemi

İzlediğiniz kısa videoların sağ alt köşesinde yer alan aşağı yönlü ok işaretine dokunarak videoyu kolayca cihaza indirebilirsiniz.

Kwai için videolarını bu şekilde hemen telefonunuza indirebilirsiniz. Kwai’den indirdiğiniz kısa videoları cihazınızda galerinizden görüntüleyebilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.