MobilShift

Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı

11.06.2014
121
Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı

Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı

Windows Güvenlik merkezi tarafından  yayımlanmış olan malware temizleme aracı indirme aracı. Windows Güvenlik merkezi tarafından bilgisayar güvenliğiniz için hizmete sokulmuş Kötü amaçlı yazılım aracı indirme ve kullanma yönergeleri detaylı ve resimli anlatım.

Bilgisayarınızdan kötü amaçlı yazılımları temizlemek için Windows tarafından hazırlanmış bir programdır.Microsoft Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı, [highlight] Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000 ve Windows Server 2003 [/highlight] işletim sistemli bilgisayarlarda, aralarında Blaster, Sasser ve Mydoom’un da bulunduğu yaygın olarak karşılaşılan bazı kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza bulaşmış olup olmadığını denetler ve bulunan bulaşmaların temizlenmesine yardımcı olur.Tespit ve temizleme süreci tamamlandığında araç, eğer varsa, hangi kötü amaçlı yazılımların tespit edilip temizlendiğine de yer verilen sonuçları açıklayan bir raporu ekrana getirir.

Windows kötü amaçlı yazılım temizleme aracını indirmek için Güvenlik merkezine giderek programı indirmeniz gereklidir. Bu işlem için aşağıdaki yönergeleri takip ediniz. Aşağıdaki program ile özellikle malware diye tabir edilen virüs yazılımları sisteminizden kaldırabilirsiniz.

Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı

 

Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı butonuna bastığınız zaman aşağıdaki şekilde programı indirebileceğiniz bir İndirme ekranı gelecektir. Buradan yükleme yapacağınız dili seçerek indir butonuna basınız.

malware-silme-aracı

Dosya indirme ekranı gelir, burada Dosyayı kaydet butonu ile dosyayı bilgisayarınıza kaydediniz. Daha sonra bilgisayara indirdiğiniz dosyayı çift tıklayarak çalıştırınız. Program yönergelerini izleyerek programı kurunuz. Daha sonra programı çalıştırınız.

malware-silme-programı

Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı indir

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.