MobilShift

Kik Messenger Nedir | Nasıl Kullanılır

23.10.2017
54
Kik Messenger Nedir | Nasıl Kullanılır

Telefon numarası vermeden sohbet etmek ve iletişime geçmek için güzel bir uygulamadır. Mobil telefonlarda kullanılan bir çok sohbet ve iletişim uygulamalarından birisi olan Kik Messenger çok popüler olmasa da, güzel ve eğlenceli bir sohbet uygulamasıdır. Kik Messenger ile anlık sohbet edebilir, grup kurabilir ve iletişimde kalabilirsiniz.

Kik Messenger Nedir?

Bu yazıda Kik Messenger nedir, nasıl kullanılır, biraz bilgi vermek istedik. Kik Messenger ile, neredeyse Whatsapp veya Telegram ile yapabileceklerinizin tamamını yapmanız mümkün, ancak bir farkla, Kik Messenger hizmetine kaydolmak için bir telefon numarası vermek zorunda değilsiniz, sadece bir e-posta ile kurulum yaparak bir hesap açmanız mümkündür.

Sohbet derken, bir telefon numaraı ile kayıt olmak istemeyen ya da gizliliğe önem veren kullanıcılar için geliştirilmiş olan Kik Messenger uygulaması, Android ve Ios için kullanılabilir sürümleri bulunuyor.

Kik Messenger Nasıl Kullanılır?

Uygulamaya kayıt olmak için, Kik Messenger’i indirin ve açın, karşınıza gelecek olan kayıt ekranından kayıt işleminizi tamamlayınız. Sadece Email adresinizi vererek ve bir kullanıcı adı seçerek hizmete kaydolmanız oldukça kolay, daha sonra ise hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

kik messenger nedirKik Messenger uygulamasında, iletişim kurmak için, bir kaç yöntem bulunur, eğer kullanıcı adınızı biliyorsanız, Kik Messenger kullanıcı adı ile arama yapabilirsiniz. Ayrıca telefon rehberinizde kayıtlı kişiler içinden arama yapabilirsiniz, rehberinizde bu uygulamayı kullanan kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunun dışında ise Kik Messenger için geliştirilmiş olan Kik Code [Kik Kodu] ile arkadaş bulabilirsiniz.

Kik Messenger arkadas bulma

Kik Messenger Uygulamasını İndirin

Uygulamayı mobil cihaza indirebilir ve anlattığımız işlemleri yaparak hesap açarak, hizmete kaydolabilir ve hesap açabilirsiniz. Bunun için Android veya Ios işletimsistemine sahip bir mobil cihaza gereksinim vardır. Kik Messenger indirme linkleri aşağıda verilmiştir.

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.