MobilShift

Jibjab nedir

01.01.2019
322
Jibjab nedir

Son günlerin eğlenceli animasyonlar yapmaya yarayan uygulaması olan Jibjab ile gerçek resimlerden, sizin için hazırlanmış videolar yapabiliyorsunuz. Jibjab nedir, ne işe yarar, benzeri uygulamalar varmı?

Eğlenceli ve hareketli hazırlanmış videolar üzerin ekendi resimlerinizi koyarak, gerçek tarzda videolar hazırlamanıza olanak tanıyan bir uygulama olan Jibjab nedir ve nasıl kullanılır anlatmaya başlayalım.

Jibjab Nasıl Kullanılır?

Bir video hazırlamak için üye olmanız gerekmiyor ancak üye olma seçeneği mevcut, eğer üye olursanız daha sonra hazırladığını videoları görebiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz.

Mobil uygulamalardan ya da web sayfası üzerinden siteye giriş yaparak, hazır videoları izleyerek seçiyorsunuz.

Daha sonra, videodaki kişilerin yerine seçtiğiniz kişilerin videolarını koymak için, bilgisayarınızdan, Facebook’tan veya diğer seçenekleri kullanarak resimleri sisteme yüklüyorsunuz.

jibjab resim yükleme
Jibjab Resim Yükleme Seçenekleri

Jibjab Animasyon Nasıl Yapılır?

Sistem bir tarama yaparak yüzleri tespit ediyor ve bu aşamada bulduğu yüzü belirli bir standarta getirmek için, bir şablonun arkasına getiriyor, burada göz ve ağız seviyelerini çizgiye getirdikten sonra kafa büyüklüğünü ve dönüklüğünü ayarlıyorsunuz.


jibjab nedir
Jibjab Ayarları

Sonra Next butonu ile diğer aşamaya geçerek, ağız hareketini vermek için ağız şablonunu kullanıyorsunuz. Resimde çene ve üst dişlerin bulunduğu kısım gösterilmektedir, buna göre resmin üstündeki çizgileri ayarlamanız gerekiyor.

jibjab animasyon yapma
Jibjab Animasyon Yapma

Tüm bu ayarları yaptıktan sonra, hareketli videonuz hazır hale gelecektir ve eğer üye olarak giriş yaptıysanız burada kayıtlı olarak görebileceksiniz. Daha sonra bu videoyu istediğiniz platformlardan paylaşabilirsiniz.

jibjab anasayfa
Jibajab Anasayfası


JibJab Android-İos Mobil Uygulama İndirme

Aşağıdaki linklerden Jibjab uygulamasına ait mobil uygulamaları resmi indirme linklerini kullanarak indirebilirsiniz.

google play logo

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.