MobilShift

İyzico nedir | Ne İşe Yarar

02.10.2017
469
İyzico nedir | Ne İşe Yarar

İyzico Nedir?

İyzico yeni nesil bir ödeme sistemidir. İyzico internette güvenli alışveriş yapmak isteyen şirket ve kullanıcılara yönelik bir altyapı ve hizmet sunan bir şirkettir. Türkiye çapında 150 adet, firma ile entegre çalışabilen bir altyapıya da sahiptirler.

İyzico Ne işe Yarar?

Kolay ödeme anlamına gelen, “Easy Check Out” kelimelerinin kısaltılarak,Türkçe okunuşa  göre uyarlanmış versiyonudur. kısaca, İyzico hızlı ve güvenilir bir ödeme sistemidir. İyzico servisi tamamen yerli bir istemdir.

Bir e-ticaret siteniz varsa, oldukça kolay bir biçimde, sadece bir kod ekleyerek sisteme entegre olabilirsiniz. bunun için sizden ek bir ücret ya da abonelik ücreti talep edilmez, bu sebeple İyzico hizmeti kolay, ucuz ve güvenilir bir hizmet olarak ön plana çıkmaktadır.

İyzico Güvenli midir?

Bu ödeme sistemi oldukça güvenli bir sistemdir, müşteri ödeme için kredi kartı bilgilerini şifreleyerek sisteme gönderir ve sistemde var olan hesaba komisyon alındıktan sonra kalan kısım aktarılır, bu şekilde güvenli ticaret sistemi çalışarak işlem tamamlanır.

iyzico nedir

İyzico Ürünleri ve Özellikleri

Bu sistem altında bir çok hizmet verilmektedir, bunlar, ise bir e-ticaret sistemi için gerekli olan tüm bileşenler yer alır, buna göre;

  • iyzico Çözümleri,
  • iyziPOS Ürünü,
  • iyziBazaar Ürünü,
  • iyziGlobe Ürünü,

yer alır. Bu hizmetlerden tercih edebileceklerinizi sitenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu hizmetlerden en kullanışlı olanlarından birisi de  iyziBazaar ürünüdür.

iyziBazaar ürünü nedir?

iyziBazaar,  bir pazar için, e-ticaret sitesi, ödeme altyapısını tüm olarak sunar.Sistem ise şu şekilde işletilir, müşteri kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra, para İyzico hesabına gelir, burada sistem kendi için belirlenmiş olan komisyon tutarını çeker ve geri kalan kısmı üye şirketin hesabına aktarır.

Bu şekilde oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde İyzico sistemi kullanılarak ödeme gerçekleşmiş olur.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.