MobilShift

iphone’dan android rehber aktarma

15.12.2015
112
iphone’dan android rehber aktarma

iPhone cihazdan, Android bir cihaza rehber aktarma işlemi en kolay nasıl yapılır? insanlara genelde zor ve karışık gelse de bunun kolay bir yolu var. iPhone SIM karta kişileri kopyalama işlemi yapmadığı için, SIM kart üzerinden, kişi aktarımı yapılamıyor.

Bu sebeple üçüncü parti yazılım diye tabir edilen, bu tür işlemlere olanak veren uygulamalara ihtiyaç vardır. Özellikle eski tip iPhone cihazlarda iCloud tam desteklenmediği için, bu yöntemde işe yaramamaktadır. iPhone cihazlar üzerinde bulunan bu uygulama sayesinde, rehberinizi iCloud harici, platformlarda da yedekleyerek, diğer cihazlara aktarmanız mümkün olacaktır.

İphone Rehber yedekleme ve aktarma

iPhone cihazlarda bulunan rehberimizi ve kişilerimizi bu uygulama sayesinde, CSV (Excel Gmail), DOC (Excel, Outlook) veya VCF (Apple Adres Defteri) olarak yedek almamıza olanak sağlamaktadır. Uygulama ücretsizdir ve iTunes üzerinden iPhone cihaza yüklememiz yeterli olacaktır.

Uygulama ile aşağıdaki resimlerde görüldüğü şekilde, bir yönetim ekranı gelecektir, burada yedek alma opsiyonları bulunur, dilerseniz, iPhone cihazınıza, dışarıdan yedek dosyayı alarak yükleme de yapabilirsiniz. Yedek alma için, Advanced Backup seçeneğine dokunarak,  bir rehber yedekleme işlemi başlatabilirsiniz.

iPhone Yedekleme uygulamasını iTunes üzerinden yedekleme uygulamasını indirmek için tıklayınız.

iPhone Rehber iCloud ile yedekleme nasıl yapılır?

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.