MobilShift

Iphone salla özelliği ne işe yarar

25.04.2017
42
Iphone salla özelliği ne işe yarar

iPhone salla özelliği ne işe yarar?

iPhone, farklı özellikleri ve pekte bilinmeyen özelliklere sahip bir cihaz, farklı modellerde, farklı özelliklere sahip olabiliyor, bunlardan biriside salla özelliğidir. IPhone salla özelliği nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Bu yazıda size iPhone Salla özelliği hakkında bilgi veremeye çalışacağız ve bu özelliği nasıl kullanabilirsiniz anlatmaya çalışacağız.

iphone salla özelliği

IPhone Salla özelliği ne işe yarar?

iPhone da Geri Almak İçin Salla Özelliğini kullanabilirsiniz. Herhangi bir yazı yazma anında, yazdıklarını ger alma seçeneklerini kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için iphone salla özelliğini kullanabilirsiniz. iphone cihazınızı sallayarak, dilerseniz geri alma özelliklerini aktif ederek, bu seçenekleri de kullanarak hemen yazdıklarınız geri alabilir ve düzeltrek yeniden yazabilirsiniz.

iphone salla özelliği ne işe yarar

İphone salla özelliği ile yazdıklarınızı geri almak yada bu özelliği kapatmak için bir ayar yapmanız gerekmektedir. Buna göre, İphone cihazınızdan Genel ayarlar bölümünden Erişilebilirlik bölümünden “Geri Almak İçin Salla” seçeneğini aktif hale getirin yada bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, o zaman bu ayarı kapalı konuma getirin.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.