MobilShift

İphone (İos) için Flash destekli tarayıcılar

18.08.2015
329
İphone (İos) için Flash destekli tarayıcılar

İphone (İos) için Flash destekli tarayıcılar

İphone işletim sistemi ios için Flash desteği veren web tarayıcıları hangileri? İphone 3, iphone 4 ve 4s, İphone 5 ve 5s son olarak iphone 6 ve 6 plus modelleri için flash desteği veren en iyi tarayıcılar listesi aşağıdadır.  Opera, Puffin ve Photon bilinen en büyük ve popüler mobil web tarayıcılardır. Bu tarayıcıların kendilerine göre üstünlükleri ve faydaları bulunur, sizde kendi cihazıznızda rahatlıkl akullanabileceğiniz web browserinizi seçereken, bu yazıdan yardım alabilir, daha kolay bir seçim yapabilirsiniz.

İphone serileri için flash destekli tarayıcılar

Puffin web browser

Puffin web tarayıcısı, tartışmasız flash desteği konusunda hem android hemde ios için kullanılabilecek olan ilk tarayıcılardan birisidir. Puffin web tarayıcısı, içinde gömülü olan flash desteği ile sürekli güncelleme gerektirmez ve sisteminize kurarak güvenle kullanabilirsiniz. Puffin web Browser, Flash destekli tarayıcılar içinde en popüler ve kullanışlı olanıdır. Puffin Web browserin hem android hemde ios sürümü bulunur.

 puffin-browser-nedir

İphone için Puffin Web Browser indirin

Opera Web Browser

iPhone, iPad and iPod Touch sürümleri bulunan ve en çok tercih edilen web browserların başında gelir, Opera Web browserin, MacOs, Android, Web ve İos sürümleride bulunur, hemen hemen her platformda çalışan, stabil bir uygulamadır. Mobil cihazlarda kullanılan sürümünün adı “Opera Mini” olarak geçer ve oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Opera diğer tarayıcılar gibi Flash desteği sunar ve Flash tabanlı uygulama ve oyunları rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

 

opera-mini-web-browser

İphone için Opera Web Browseri indirin

Photon Flash Player

Photon Flash Player’da İphone ve ios çalıştıran diğer sistemler için tasarlanmış ve sistem üzerinde çalışabilen bir uygulamadır. Flash isteyen bir çok uygulama ve oyun için gerekli olan yaılım sürümlerini barındırmaktadır. Photon Flash Player ile özellikle Flash tabanlı oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Photon Flash Player, İos üzerinde çalışabilir ve uygun sürümü mağazadan indirebilirsiniz. Photon Flash Player Apple Store mağazasında 4.99 dolardan satılmaktradır.

 

Photon Flash Player

Photon Flash Player uygulamasını İndirin

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.