MobilShift

İphone için Mozilla Firefox indirin

08.09.2015
124
İphone için Mozilla Firefox indirin

İphone ve İos için Mozilla Firefox indirebilirmiyim

Firefox, bu zamana kadar Apple tarafından yapılan bazı kısıtlamalar nedeniyle Apple ürünleri, İos ile çalışan cihazlarda kullanılan bir sürümü kullanıma sunamamıştı. 2015 yılı içinde Mozilla Firefox, İos sürümünü yayınlayacağını duyurdu. Buna göre Apple kullanıcıları da artık Mozilla Firefox tarayıcısını kullanabilecek.

firefox-ios-download

İos için Firefox indirme işlemi

Apple cihazlarda, (iPhone, iPad ve iPod Touch) Mozilla Firefox kullanılabileceği açıklandı, ama uygulamanın kullanılabilirliği şuan için bulunmuyor, Mozilla Firefox İos 8 sürümü için şuanda Yeni, Zelenda da geçerli bir sürümü yayınladı. Çok yakın zamanda ise Tüm ülkelerde ve kapsamlı dil desteği ile İos cihazlarda da yerini alacak.

İos kullanan cihazlar, Mozilla Firefox kullanmak isterlerse https://itunes.apple.com adresinden ücretsiz olarak indirebilecekler. İos için Firefox kullanmak Türk kullanıcılar için Download edilebilir sürüm yayınladığında bu yazıdan indirebilirsiniz.

Yeni Zelanda mağazasından indirebilirsiniz

Ama ben denemek istiyorum diyorsanız, mağaza kimliğinizi değiştirmek suretiyle, Yeni zelanda mağazasından indirme yapabilirsiniz. Apple Store mağaza kimliği değiştirmek için aşağıdaki yönergeleri uygulayınız.

App Store mağaza değiştirmek için,  Ayarlar>App Store/iTunes Store>Apple Kimliği>Apple Kimliğini Göster>Ülke/Bölge>Ülkeyi veya Bölgeyi Değiştir>New Zealand seçeneğini işaretleyerek App Store mağazanızı değiştirdikten sonra İos sürümü için test aşamasındaki Firefox tarayıcısını kurabilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.