MobilShift

İphone E-okul uygulaması

29.12.2015
51
İphone E-okul uygulaması

İphone İos E-okul uygulaması

Milli eğitim bakanlığı e-okul veli bilgilendirme uygulamasını İphone cihazlarda kullanabilirsiniz. İphone 4, iphone 5 ve 5s, İphone 6 ve iphone 6 Plus cep telefonlarda kullanabileceğiniz resmi uygulamasıdır. İphone cihazların kullandığı İos işletim sistemine uyumlu olan resmi E-okul uygulaması Veli bilgilendirme sistemini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iphone-e-okul-uygulaması

E-Okul Veli bilgilendirme sistemi İphone

İphone uyumlu e-okul Veli bilgilendirme sistemi ile, okulda eğitim gören çocuğunuza dair devamsızlık bilgisi, Notlar ve sınav tarihleri duyurular, bilgiler ve nakil işlemleri dahil birçok bilgiyi İphone cihazınıza E-okul mobil uygulaması sayesinde alabilirsiniz.

İphone E-okul servisini kullanabilmek için, İos E-okul veli bilgilendirme sistemini, cihaznıza yüklemeniz yeterli olacaktır. İphone üzerinden uyumlu olan uygulama sayesinde cocuğunuz hakkında tüm bilgilere rahatlıkla erişebileceksiniz. E-okul ios resmi uygulamasıdır. Uygulamayı indirdikten sonra, size verilen şifre ile sisteme giriş yapmanız yeterli olacaktır.

İphone e-okul uygulaması İndir

İphone için hazırlanmış e-okul uygulamasını cihaznıza indirmek için, aşağıdaki Google Play bağlantısını kullanarak, resmi uygulamayı indirebilirsiniz.

E-okul İphone uygulaması indirin

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.